Jump to content

rok u 11 mjesecu


PeroSZlikowski

Preporučene objave

Kolege drage....očito je da se uči punom parom čim nema komentara već par dana....

Hm...ako itko ima ikakvih saznanja, pa makar i na razini trača :-D , što možemo očekivati sutra...bilo bi "zgodno" kada bi podijelio....

A ništa, gotova pauza :kavica: ..........idemo dalje u ludilo.... :-D

Želim nam svima sutra barem malo sreće, koncentriranost, bez euforije i straha, dobru argumentaciju i mirno pero (kemijsku)....:palac:

P.S.: dobro je da je sutra građansko, jer kakve sam volje imam nizdrživ poriv da nekoga osudim na smrt...ili bar da zafitiljim kakav otkaz....uzmem nekretninu nekome i prodam još po starom ovršnom....zapljenim djetetu ovršenika napol pojedenu čokoladu....takva nekakva sitnica bi me sada razveselila :-D

 

Uf....niš...šljem na glavu i u boj... Tko preživi iduća tri dana pričat će :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...

pozdrav kolegama,

 

jučer bio na slušanju, dakle 20.01.2012. ispitivači:

 

1. GPP-OP-Jug: pristojan,detaljan, ali ne previše

 

2. RP-UP- Kujundžić- ugodan, pristojan, čak donekle i pomaže

 

3. KP-KPP- Mrčela-standardno odličan, opušten i duhovit no vjerujem da već svi znaju, dosta traži primjera pa pokušajte kroz učenje prispodobit koju situaciju

 

4. UST-OP-EU-LJILJANA KARLOVČAN-ĐUROVIĆ- također vrlo ugodna i pristojna, ne prezahtjevna, s obzirom da su kandidati već pokazali dobro znanje na prethodne 3 grupe

 

5. GP-TP-JOžica MAtko-Ruždjak, unatoč vrlo strogom izgledu, također vrlo korektan ispitivač, s obzirom da je bila zadnja grupa, ai s obzirom da je u međuvremenu nestalo struje :smijeh: ispitivanje je bilo brzinsko i osnovno.

 

Dakle, sve u svemu, jedna vrlo ugodna komisija- oba kandidata prošla.

 

Na temi pitanja, objavit ću nova pitanja KP-KPP

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Ispit položen....

 

Šta reći, koju posluku porati???

Vama kolegama kojima tek prestoji usmeni, nek vas prati sreća više nego pamet...i nemojte posustati, zadnje dane će vam se činiti kao da ništa ne znate, i da je sve uzalud, ali nekako se to sve posloži u glavi...znam šta sada mislite, isto kao što sam i ja, kako će mi se nešto što ne znam posložiti u glavi ali vjerujte da ako ste nešto i samo jednom pročitali, ispitivači jednostavno u pravom trenutku postave pravo potpitanje...a iz tebe izlaze neke stvari za koje nisi znao da ih je mozak ipak upamtio

 

Nemojte posustati i samo hrabro... :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kolega Zliko, čestitam! Imao si pravo što se tiče osjećaja neznanja, trenutno iako mi je još koji dan do usmenog imam osjećaj ne da ništa ne znam više , nego niti da ne prepoznajem neke ni pojmove a ni institute iako sam ih prije dosta dobro naučila. Jednostavno strašno i na rubu sam snaga.

Možeš li molim te reći koji su ti bili ispitivači i kakvi su bili?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Karla, meni je bilo identično, dan prije sam pomišljala samo nek se nešto dogodi da ne moram ići sutra na ispit...bilo što...ali drži se, ako ćeš imati normalnu komisiju, a većina ispitivača jeste normalna, bit će to ok...

 

Uglavnom:

Mrčela-Kazneno najveća legenda na svijetu, uokvirit ću mu sliku i staviti je u dnevni...ja sam se prepala jer sam čula da on pila sa tim primjerima...i da, on stvarno pita primjere ali tako jednostavno i tako normalno da ako si iti jednom ozbiljno pročitao/la kazneno i kpp nema šanse da ne znaš odgovoriti..i dopušta i da pogriješiš jer sam ja mislim barem dva blic pitanja odgovorila pogrešno..LEGENDA..žali Bože svih onih potrošenih dana na skripti od Garačićke, jer on ne pita ništa od toga, a koliko sam čula niti ostali ispitivači...samo zakon i primjeri...

 

Odorčić-UPRAVA-izgleda strog ali pravedan-meni je bio ok, pita baš po zakonu ali ne tipa da mu moraš recitirati članke...svojim riječima šta se da a nabrajalice ipak moraš nabrojati

 

Crnokrak-ok, blaga ispitivačica, ni riječi o onome kako su glupe skripte iz građanskog i kako moraš učiti iz Zoo-a svaki članak, ja nisam pa sam znala-doduše nešto i nisam znala ali ne zato jer nisam učila ZOO nego zato jer sam to pitanje iz svoje skripte namjerno preskočila, ali sve ok...tko ima nju ima sreće

 

Guštek Jasna-GPP-normalna ispitivačica, draga, nije opasna niti malo

 

Iz Ustava mi je bila neka ispitivačica, ne znam kako se zove, možda Vuković_gašparović, tako nešto, super žena, kratko o svemu i ide dalje....kad se sjetim koliko sam učila glupu upravu i ona imenovanja i odbore i sve, ubila bih se sada, nitko ne pita tako široko...

 

Zato samo jedan savjet, što kraće ne idite u neke teorije i gluposti, jer svakako ćete zapamtiti samo ono bitno...

 

Ljudi samo hrabro... ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zliko je napisao:

Ispit položen....

 

Šta reći, koju posluku porati???

Vama kolegama kojima tek prestoji usmeni, nek vas prati sreća više nego pamet...i nemojte posustati, zadnje dane će vam se činiti kao da ništa ne znate, i da je sve uzalud, ali nekako se to sve posloži u glavi...znam šta sada mislite, isto kao što sam i ja, kako će mi se nešto što ne znam posložiti u glavi ali vjerujte da ako ste nešto i samo jednom pročitali, ispitivači jednostavno u pravom trenutku postave pravo potpitanje...a iz tebe izlaze neke stvari za koje nisi znao da ih je mozak ipak upamtio

 

Nemojte posustati i samo hrabro... :palac:

 

LIKE za rečenicu " Šta reći, koju posluku porati??? " :-D:-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija