Jump to content

Hitno! Molim pomoc- dobro me zeznuo odvjetnik, sta sad?


elif

Preporučene objave

Ovako zanima me sta napraviti kad vas vas odvjetnik kojem ste dali punomoc zahebe i oguli, napravi sve suprotno onomu sta ste trazili i jos k tomu veli da mu niste platili, A vi imate uredno potvrdu placanja. Spor je jos uvijek aktualan na sudu, novo rociste blizu, a odvjetnik i vjezbenik cijelu zbrku i pometnju napravili! Kome se zaliti, sta uopce raditi u takvoj situaciji!?!?!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Iz osobnog iskustva mogu Vam reći da niste samo vi ovako prošli, imao sam također sličan problem, no sve sam otkazao, i igrom slučaja i poznanika naisao na agenciju koja se osim pomoći pri razvodima bavi i ovakvim slučajevima, na kraju pomogli su mi rješiti problem za manje novaca i u roku ODMAH, a i osim toga prijavili smo odvjetnika zbog aljkavog posla!!!!! Agencija se zove -----------------, rade po cijeloj Hrvatskoj, pogledaj na Webu....

Čuvaj papire.....Sretno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Rosi je napisao:

Iz osobnog iskustva mogu Vam reći da niste samo vi ovako prošli, imao sam također sličan problem, no sve sam otkazao, i igrom slučaja i poznanika naisao na agenciju koja se osim pomoći pri razvodima bavi i ovakvim slučajevima, na kraju pomogli su mi rješiti problem za manje novaca i u roku ODMAH, a i osim toga prijavili smo odvjetnika zbog aljkavog posla!!!!! Agencija se zove -----------------, rade po cijeloj Hrvatskoj, pogledaj na Webu....

Čuvaj papire.....Sretno

 

Rosi, nema reklamiranja. Uostalom, kakva je to agencija, 7kn/min za pozive?!? Koliko je to po satu, 420 kn?!?

 

Niste napisali niti jednu riječ o čemu se radi i na koji način Vas je odvjetnik "zeznuo", što je konkretno uradio, odnosno nije uradio, kakve ste posljedice pretrpjeli...? Išta?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo da se pridružim ovoj temi.

Primjer kako neki odvjetnici(a bojim se i većina) rade.

Bio kod odvjetnika zbog jednog vrlo jednostavnog slučaja.

Bio na sudu s protiv strankom koja nije uopće imala odvjetnika jer kao što sam rekao predmet spora je bio banalan.

Upozorio sam svoju odvjetnicu na to da protiv stranka da bi

se izvukla ima jednog svjedoka kojega je nagovorila da lažno svjedoči.(Saznao sam to iz svojih izvora)

Međutim taj svjedok se nije pojavio na sudu jer se vjerojatno predomislio (tj bojao se lažno svjedočiti i odustao).

Kad je rasprava završila gdje je sve bilo potpuno jasno i na sve mojoj strani,odvjetnica gotovo da i nije ništa rekla niti učestvovala,nego mi samo dali iskaze.

Bilo je očigledno jasno da dobivam slučaj jer je protustranka gotovo sve priznala.

Kad na kraju javi se moja odvjetnica i predloži sudu da se ispita upravo taj svjedok na kojeg sam je upozorio da ako dođe da će lagati u njegovu korist.

Ja sav u šoku,blokirao sam i nisam znao što i kako

da postupim jer nikad na sudu do tada nisam bio.

Sudac završio raspravu i na traženje moje odvjetnice donio rješenje da se ispita i on.

Poslije završetka ja njoj kažem zašto ste to napravili pa jel sam Vam rekao da je to njihov čovjek.Ona nešto promrlja i ode,jedino što sam shvatio da je rekla: to je samo početak????

Naravno poslije toga sve se iskompliciralo jer je ovaj drugi put došao,lagao,pošto je bio jedini svjedok sudac je uzeo u obzir njegov iskaz i mene proglasio krivim.Katastrofa.

Odvjetnica mi tada kaže žalit ćemo se.

Žalio sam se i godinu i pol dana nisam spavao jer sam ne dužan proglašen krivim.Strašan osjećaj.Shvati sam igru i

Uzeo drugog odvjetnika s kojim sam naravno dokazao

da nisam kriv,ali me sve to skupo koštalo živaca i novaca.

Za sve što sam plaćao ni jedan odvjetnik mi nije dao račun.

Na kraju sam zaključio da među odvjetnicima ima mafije i bandita većih od onih kojima sude sudovi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija