Jump to content

banka i minus


DADOvrana

Preporučene objave

ovo mi dijeluje kao opća i legalizirana pljačka banke,naime nisam bio u minusu ali imam ovrhu i tekući račun mi je u blokadi ali sam na kraju završio u minusu radi naplate vođena računa a ta naplata košta nekih par kuna mjesečno i internet bankarstvo koje također košta nekih 6-kn.mjesečno na kraju sam se našao 70-kn u nedozvoljenom minusu koji sam otišao i podmirio ali nakon nekih mjesec dana sam bio opet u minusu ali negdje oko 100-kn i opet sam uplatio tih 100-njak.kn ali opet nisam ništa postigao i taj minus je došao na nekih 200-kn.da bih me nazvali iz službe za naplatu i pitali mogu li to platiti kad sam im rekao da sam pokušavao u 2 navrata ali bezuspješno jer mi je blokiran račun a gospoda na šalteru me nisu upozorili na to rečeno mi je da nema problema da me neće više zvati da se tu ne može ništa napraviti ja sam opet pokušavao to podmiriti ali bezuspješto molio sam gospodu u banki da nešto poduzmu ali tvrde da nemogu ništa....ne znam što da radim ali vidim da me pljačkaju šalju mi opomene a račun je u blokadi,do sad mi je došlo nekoliko opomena a svaka ta opomena je 50-kn.i zanimljvo na dvije opomene je pisalo"PRVA OPOMENA"A NA TREĆOJ DA JE DRUGA....ne znam št da radim i kako to da riješim na kraju je taj minus sa 70-kn-došao na 980 i dalje raste.....normalno nabijaju se kamate i šalju opomene....ne znam gdije je tu kraj i što da napravim....jednostavno ne znam što napraviti...čak sam razmišljao da ih tužim ali za to nemam dovoljno novaca...MOLIO BIH AKO NETKO IMA NEKI SAVIJET.....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...
  • 4 mjeseci kasnije...

Molio bih malo pomoći jer neznam više gdje koga i što da pitam,naime slučaj je ovakav:prije mjesec dana Hypo banka mi je smanjila dopušteni minus sa 30 000kn na 11 400,što me odmah dovelo u nedopušteni minus od nekih 18 000 kn.Račun mi nije u blokadi od strane FINE pa ne mogu napraviti zaštićeni račun da dobijem zakonom zaštićenih 2/3 plaće,Plaća mi je nekih 4500 kuna neto pa bi mi trebalo narednih 6 mjeseci da isplatim taj minus,pokušao sam napraviti refinanciranje minusa ali mi u firmi ne žele ovjeriti papire zbog već postojećeg stambenog kredita u istoj.U međuvremenu regres i jedna plaća je već sjela na račun a ja ne mogu podići ni lipe u narednih šest mjeseci.

Zanime ma me da li postoji način da dođem do svoje "zaštićene" trećine i da li je zakonito to što me banka ostavlja bez prihoda naredne pola godine?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija