Jump to content

...


mickopi

Preporučene objave

Jel vama tu nešto neobično što sam ja napisao?Nikad nisam čuo da te netko zaustavlja a da te kamera slika.Meni su zaustavili prije i pokazali brzinu na laseru što je ok.A da vam netko kaže tko ga ne vidite ,preko voko tokija brzinu,to još nisam čuo ni vidio.Stvar broj dva zaustavlja me tip sa šiltericom i sunčanim naočalama ,gotovo nikakvih oznaka na unformi ,i ono najvažnije,ja se po autoputu vozim nikad brže od 120km/h,šta mislite koliko se onda tek vozim po gradu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A da vam netko kaže tko ga ne vidite ,preko voko tokija brzinu,to još nisam čuo ni vidio.

 

sasvim uobicajeno za multanovu sa utvrdjivanjem identiteta na licu mjesta i funkcionira godinama...

 

ovaj koji zaustavlja stoji pristojno dalje od same multanove (jer multanova mjeri neposredno ispred sebe), ovaj drugi s multanovom mu javlja koga treba zaustaviti, pa kad te zaustave vezom komuniciraju sto treba (izmjerenu brzinu) upisati u prek. nalog, sve iz jednostavnog razloga sto ovaj koji te zaustavio i koji ti pise nalog ne zna koliko si vozio...

 

ali, ta njihova komunikacija kao i cinjenica da im za izmjerenu brzinu moras vjerovati na rijec ne znaci nista, fotografija je ono sto je dokaz.

 

ja se po autoputu vozim nikad brže od 120km/h,šta mislite koliko se onda tek vozim po gradu

 

ne mislimo, taj podatak pise na fotografiji na kojoj je vidljiva i reg oznaka vozila kojem je izmjerena doticna brzina i ne vidim nikakav nacin da bi se takvo nesto moglo pobiti u eventualnom sudskom postupku.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mickopi je napisao:

Jel vama tu nešto neobično što sam ja napisao?Nikad nisam čuo da te netko zaustavlja a da te kamera slika.Meni su zaustavili prije i pokazali brzinu na laseru što je ok.A da vam netko kaže tko ga ne vidite ,preko voko tokija brzinu,to još nisam čuo ni vidio.Stvar broj dva zaustavlja me tip sa šiltericom i sunčanim naočalama ,gotovo nikakvih oznaka na unformi ,i ono najvažnije,ja se po autoputu vozim nikad brže od 120km/h,šta mislite koliko se onda tek vozim po gradu

 

Daj mi reci jesi dobio kakav papir, uplatnicu kaznu ili već šta??

Bez obzira na sve, trebao si dobiti nekakvo rješenje ako te je već zaustavio, nije ta valjda samo zaustavio da ti kaže da će ti slike poslat, nije to fotografska radnja???

 

Ovo što si objanio je sasvim normalan način postupanja sa uređajem tipa Multanova koja stoji stacionirana pokraj ceste!!

Uz Multanovu je policijski službenik koji nadzire rad iste, uštimava ju i priređuje za rad!!

Policijski službenik koji te je zaustavio objasnio ti je razlog, poradi toga da te uvjeri vjerovatno je zvao službenika uz Multanovu da mu ponovi brzinu tvog automobila ali mi nije jasno da li je išta napisao i dao ti u ruke???

 

Tip sa šiltericom je isto policjski službenik, trebbao je imati istaknutu značku i znakovlje na ramenima, mogao si ga zamoliti da ti kaže iz koje je postaje ili barem broj značke ako ti je već bio sumnjiv!!

 

Ako nisi dobio ništa u ruke, ne poduzimaj ništa a ako imaš neko rješenje onda je već davno istekao rok za žalbu, bar pretpostavljam!!

 

Ako su oni pisali rješenje moraju to potkrjepiti fotografijom u koju možeš imati uvid tek u postupku pred nadležnim Prekršajnim sudom!!

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da, dobio sam sve papire uz to ,ja vam želim reći jednu stvar.Tako vas može zaustaviti policajci bilo gdje ,uopće da vam nitko ne mjeri brzinu ,i da lupa napamet cifre brzine koje su slične vašoj trenutnoj brzine itd.Na sreću sam saznao da se uopće ne vidi na slici moja reg.oznaka ,tako da će izgleda sve biti ok.Imao sam slučaj gdje nas je uvjeravao poliajac da smo prošlo kroz crveno a bilo je žuto.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na sreću sam saznao da se uopće ne vidi na slici moja reg.oznaka ,tako da će izgleda sve biti ok

 

kontradiktoran si, vidis da te ipak ne moze zaustaviti bilo tko i bilo gdje i da ti uopce nemjeri brzinu?

 

da, ako je tablica necitka, prijava protiv tebe ce biti odbacena, nema dokaza.

 

i sada, ako cemo ljudski, ti posto ocito poznajes nekoga na policiji pa znas ishod izrade te fotografije znas i da je to na slici tvoj auto, da ti jesi krsio propise i da ti nitko nista nije "napakovao" pa nemas bas puno osnove za insinuacije kakve iznosis u gornjem postu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mickopi je napisao:

Da, dobio sam sve papire uz to ,ja vam želim reći jednu stvar.Tako vas može zaustaviti policajci bilo gdje ,uopće da vam nitko ne mjeri brzinu ,i da lupa napamet cifre brzine koje su slične vašoj trenutnoj brzine itd.Na sreću sam saznao da se uopće ne vidi na slici moja reg.oznaka ,tako da će izgleda sve biti ok.Imao sam slučaj gdje nas je uvjeravao poliajac da smo prošlo kroz crveno a bilo je žuto.

 

Ne vidim razloga da se uzrujavaš oko toga!!

Ako smatraš da te netko mulja ili te obmanjuje u pogledu svoje dužnosti imaš pravo da kaznu ne platiš na mjestu događaja i zatražiš ljubazno broj značke!!

Ako posumnjaš da je osoba koja te zaustavila policijski službenik, nazovi 92 i prenesi im svoje sumnje!!

Oni će provjeriti okolnosti, te poduzeti daljnje mjere i radnje ukoliko se utvrdi da je u pitanju nekakva muljaža.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Animac,znaš ide mi na #### to tvoje pametovanje i takvih kao ti.Ti nikad ne griješiš ,možda za sada ,pogriješićeš kad tad ,sigurno hočeš,tvojo kuknjavi tad neče biti kraj.Gdje je ta tvoja ####na policija kad mi tip sa Bmw ulijeće na 20 cm ,ni kočnicu nisam stigao stisnuti a kamoli kočiti,a lik ti samo mahne sory.Ubiti sam se mogao i nikom ništa ,takvih slučaja samo imao barem 3.Ja sam za tebe i tvoje xxxxx policajce doktor znanosi što se tiče prometa,a prekoračenje brzine nije ugrozilo sigurnost prometa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja sam za tebe i tvoje glupe policajce doktor znanosi

 

postovanje doktore,

 

oprosti sto te nisam odmah prepoznao, na trenutak mi se ucinilo da si cmizdravac kojeg je skinula multanova pa sada prica bedastoce i krivi cijeli svijet, a sve iz banalnog razloga da bi izmakao sankciji...

 

btw, "xxxx policajci" nisu moji.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Volio bih čitati tvoj post ,kad te skini multanova ,kako češ ti onda xxxxx jedan xxxxx cmizdrit btw policajci su baš tvoji ,jer ti držiš njihovu strae ,volio bih da ti mogu namjestiti kazne ,pa da ti vidim izraz lica kad ih plačaš xxxxx

 

 

editirano!

 

smanjimo malo strasti, može?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Čuj mickopi, ovaj anonimus što ti odgovara na postove to ti je vjerojatno onaj koji se ovdje legitimira kao nekakav bog za prekršajno pravo i bez obzira na to što ti piše prepotentno, i bez obzira što svi mi vozači znamo da tu i tamo hočeš nečeš moraš naletjeti na kontrolu brzine, mislim da nije primjereno na ovaj način ovdje odgovarati na postove. Da se to i ljepše reći a na isto dođe.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija