Jump to content

Kupila nešto - a nisam


ZastoJa

Preporučene objave

Donosim citat današnjeg telefonskog poziva, lakše je tako nego da prepričavam.

 

Ona:...zovem iz XXXX (jedna poznata tvrtka koja se bavi prezentacijama i prodajom određenih stvari). Budući ste Vi bili naš kupac...

 

Ja: :-? Ja nisam nikad bila Vaš kupac.

 

Ona: Pa jeste li Vi xxx xxxxxx iz xxxxx?

 

Ja: Jesam. (koliko znam, ne postoji nijedna osoba iz mojeg mjesta sa istim imenom)

 

Ona: pa imali ste ugovor s nama, imam Vas u evidenciji.

 

Ja: Jel piše otkad je to? U kakve podatke imate uvid?

 

Ona: Samo broj ugovora, ostalo ne. Doduše, Vaš je bio storniran. To znači da ste nešto plaćali, pa prestali.

 

Ja: A kaj vi imate ugovore s kupcima? Nikad ništa nisam od Vas kupila niti bila ni na jednoj prezentaciji (niti čak znam ikog tko prodaje te proizvode), a najmanje bilo što platila, pa se predomislila.

 

Ona: No htjela sam Vam reći da imamo akciju, bla, bla...

 

Ja: Nisam zainteresirana i slobodno me izbrišete "iz vaših baza". :neznam::batina:

 

 

Jedino što mi pada na pamet je da je netko tko me poznaje (nisam ni u jednom imeniku, dakle, po tome me nisu mogli "slučajno" naći), a radi za tu tvrtku, izvukao neku proviziju kao da je meni nešto prodao, pa onda to stornirao, iz nekog razloga. Jer ne kužim....nešto je uplaćivano, pa stornirano? Taj proizvod onda ionako ne možeš vratiti, nakon što si ga koristio, a novce ziher ne vraćaju...osim ako si zastupnik, pa se ponašaš da niej korišten...

 

Da ne duljim, može odgovor na moje pitanje - Ima li itko ideju o čemu se tu radilo i trebam li na neki način reagirati kako ne bi poslije bilo "nismo znali pa smo tugovali"? Mislim, da se obratim kakvim dopisom u zastupništvo ili nešto...ne znam, pa pitam.

 

 

Hvala najljepša.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tražite njihove podatke (ime i prezime, tvrtku i pitajte ih kako su došli do vašeg broja telefona.............).

:-D

Postojale su neke prezentacije (nekad se to radilo, ne znam da li se i danas to radi, sa prodajom kojekakvog posuđa, filtera za vodu ili bilo što drugo - ne mora biti posuđe , bilo što....) itd. pa je netko ostavio vaš broj.

 

Upitajte ih: - Vaše ime i prezime, otkud vam moj broj telefona, zašto me nazivate i uznemiravate jer ja imam sve što mi treba, kako se zove vaš šef, koja je tvrtka.................pa ćete znati o čemu se zapravo radi.

 

;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija