Jump to content

automehaničar


svemirac

Preporučene objave

prije odprilike dva mjeseca kupio sam u autodjelovima 4 selen bloka za auto jer su bili pri kraju.koštali su 350 kn.

 

mehaničar je svoj posao naplatio 150kn. u roku od mjesec dana 2 selen bloka su počela cviljet(loša kvaliteta) na moju reklamaciju dobio sam druge,međutim majstora sam opet morao platit...ovaj put 70kn.

 

nakon 20 dana opet jedan cvili u vožnji(kao da se vozim u kočiji),iritantan zvuk u kabini pri vožnji

 

opet reklamiram i trgovac uz malo negodovanje reće da će mi dat druga dva...međutim sad ja zahtjevam da mi i majstora plati.

jel imam pravo to od njega tražit?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

svemirac je napisao:

prije odprilike dva mjeseca kupio sam u autodjelovima 4 selen bloka za auto jer su bili pri kraju.koštali su 350 kn.

 

mehaničar je svoj posao naplatio 150kn. u roku od mjesec dana 2 selen bloka su počela cviljet(loša kvaliteta) na moju reklamaciju dobio sam druge,međutim majstora sam opet morao platit...ovaj put 70kn.

 

nakon 20 dana opet jedan cvili u vožnji(kao da se vozim u kočiji),iritantan zvuk u kabini pri vožnji

 

opet reklamiram i trgovac uz malo negodovanje reće da će mi dat druga dva...međutim sad ja zahtjevam da mi i majstora plati.

jel imam pravo to od njega tražit?

 

Možeš biti sretan da ti je dao druge (selene)nije trebao ni to a ne još platit zamjenu.Trebao si znat da su ti zamjenski djelovi ništ koristi.

Da si otišao u ovlašteni servis ugradili bi ti orginalan dio onda bi mogao reklamirat odnosno tražit ugradnju drugoga o njihovom trošku.

Bolje rečeno do toga nebi ni došlo jer orignalni rezervni dio nebi ni "otišao u tako kratko roku. :namiguje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prijatelju,bez obzira što su zamjenski,garancija na te selene kako kaže trgovac je 1 god.a u ovlaštenom servisu je dupla cijena i garancija 2 god. :namiguje:

 

dakle,imam pravo na druge bez da bi trebao bit sretan.

po nekoj logici bi mi i majstora trebao platit,pa nek se on dogovori sa prizvođačem...zašto bi trebao kupac na kraju imat duple troškove tuđom krivicom

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija