Jump to content

Hitno tražim savjet vezano uz iseljenje


ds83

Preporučene objave

Poštovani, novi sam ovdje pa Vas sve molim da mi oprostite na greškama. Imam specifičan problem pa Vas molim za savjet. Prije četri godine supruga i ja smo se s jednim poznanikom dogovorili oko kupnje njegove kuće. Kuća nema papire ali to sam ja planirao riješiti kroz neko vrijeme nakon kupnje. Isplata je trebala biti kroz tri godine. Kod nas se situacija promijenila nažalost i nismo uspjeli nabaviti novce. Sjeli smo s vlasnikom i zajedno se dogovorili da će nas čekati još narednih četri godine dok ne nabavimo novce koje sam imao u planu dobiti svakako. Prošla je jedna godina i njega je žena ostavila s četvero djece. Sad nas praktički želi na brzinu iseliti jer on mora pod silu prodat kuću da namiri kredite. Ima tu još svega i svačega ali problem je u tome što mi nismo bili prijavljeni kao podstanari jer smo planirali kupiti kuću. Kroz četri godine uložili smo u nju oko 4000€. Svaki mjesec smo plaćali stanarinu 500kn dok ju ne isplatimo. Taj iznos od 500kn nije ulazio u dogovorenu cijenu kuće. Tak je tražio a mi smo se složili. Molim Vas ako mi itko može reći kak da se sad postavimo i šta da radimo. Unaprijed Vam hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija