Jump to content

B-Net prijedlog ovrhe - neutemeljeno - pomoć


barb2504

Preporučene objave

30.01.2012. mi je došao prijedlog ovrhe u ime B.Neta za "dug" iz 2009.

Radi se o navodno neplaćenoj rati i nekoliko troškova opomena. Opomene nisu nikad došle, rata je plaćena i imam dokaz o uplati. Odmah sam kontaktirala odvjetničko društvo i b-net i poslala im kopiju uplate iz 2009., te molila da provjere uplate i stanje. Ovjetnici mi javljaju da uplatim samo dug B-Netu, da odvjetničke troškove ne plaćam dok se situacija ne provjeri, te da će mi preplaćeni iznos biti vraćen.

Ja plaćam taj "dug" i tražim da se provjeri stanje i vrate novci, ali - računam da sam "zaustavila" ovrhu, te da će netko provjeriti situaciju.

Danas dobivam mail od b-neta, u kojem piše da sam podmirila glavninu duga, a za ostalo nek se obratim u Autus.

Nitko nije niti pogledao uplate, nitko se na moje mailove i pozive ne obazire i još me traže novce!

Želbu nisam poslala u roku 8 dana, do ovrhe nije došlo, no - totalno sam im poklonila novce i traže me još!

Ovo je totalno nezakonita prevara i oduzimanje novaca, no kome da se obratim, što da napravim?

Pisala sam društvu za zaštitu potrošača - nema odgovora.

Hvala na pomoći.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nažalost uplatili ste nešto što je bilo u zastari , trebali ste se žaliti u roku 8 dana ,pozvati se na zastaru i dostaviti im kopiju uplate koju ste podmirili i problem riješen,ovako vi ste im uplatili potraživanje i time ste priznali dug te izgubili pravo poziva na zastaru.Za ostala potraživanja nazovite te "utjerivače dugova"dostavite im dokaze o uplati (sve)i objasnite im da nije vaša krivnja što im je nalogodavac(b-net)nemaran :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija