Jump to content

Gradnja / Iznajmljivanje Apartmana priko doo ili obrta


pepeos

Preporučene objave

Dobar Dan Postovani

 

Stojim ispred jednog malo veceg problema i to radi nekih glupih zakona. Kratko cu vam moju situaciju opisate ali sigurno postoje takva nekak pitanja vec na stotine.

 

Imam zemljiste na jednom ljepom mjestu u istri koje stoji u stambenoj zoni. Mi zelimo izgraditi kucu priko doo ili obrta sa turistickim apartmanima. Nakon izgradnje zeljeli bi iznajmljivati te apartmane isto priko doo ili obrta. Znaci sve u svemu je nama vazno da se to sve krece priko jedne doo ili obrta tako da nista nije privatno na nas.

 

Sad je nam jedan architekt reko da mozemo taj projekt odmah zaboraviti i smijemo samo 5+1 izgraditi i to samo privatno. Ali postoji mogucnosti da ce se zakon iducih nekoliko mjeseci izmjeniti.

 

Toju situaciju nemogu potpuno vjerovati i mora da postoji tu neka mogucnosti izgraditi i iznajmljivati te apartmane priko doo ili obrta.

 

Jel mi moze neko dat pravni odgovor i ako treba to otvoriti pravi "case" nije problem, posto kako sam vec reko stoji cijeli projekt na risiku.

 

Pozdrav

 

Pepeos

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija