Jump to content

alimentacija,ovrha na plaču


zmodri11

Preporučene objave

uredno sam plačao alimentaciju na ruke, tužila me , rekla da su kn. bile za nešto drugo. platio ponovo alimentaciju, kamatu, sudske troškove. ajd dobro namagarčila me. tisuču kn. mi skidaju sa plače a 200 kn sam nadoplačivao. Iako sam bio u pretplati oko 500 kn. njen odvjetnik zatražio ovrhu radi 200kn koje navodno nisam platio.iako je njenom odvjetniku faksirana i uplatnica.Nakon 2o dan kako je njen odvjetnik dobio faks o podmirenoj alimentaciji ,predao je tužbu za ovrhu. ovršni sud rješio sve u tri dana i meni ostavio mogučnost prigovora u roku od tri dana. prigovor sam pravovremeno predao,priložio uplatnice itd. odgovora na tužbu nisam dobio jer se navodno čeka do 2 mj. ali su mi zato skinuli sa plače navodnih neplačenih 200kn, troškove njenog odvjetnika 1850 kn ,sudske troškove 590 kn itd. uglavnom od mojih 4200 kn dobio sam plaće 26 kn. Ostalo su stavili odmah njoj na račun. ako mi nekad i dođe odgovor na prigovor u moju korist kako če mi vratiti novce jer ona uvijek kaže ja nemam? a nikog nije briga što moja djeca nemaju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija