Jump to content

šprance presuda


dusseldorf

Preporučene objave

  • 1 godina kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...

Hej ekipa počela sam lagano prikupljati literaturu za pravosudni, skinula sam si pitanja, čitam pomno svaki post na legalisu i na ostalim forumima pravnih fakulteta i nabrijavam se.. molila bih da mi ako nije problem pošaljete tko ima šprance za presude, ne znam uopće ni kako to sve izgleda, a vidim da se žešće piše o njima, radim u javnobilježničkom uredu pa nisam u dodiru sa presudama (trebala bih sad uskoro krenut odrađivat staž na sudu pa neće valjda biti toliko apstraktno) pa me trta. Ukoliko netko ima molila bih da mi proslijedi na mail: maja.kt@gmail.com Bit ću jako zahvalna! Do neba i nazad! :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 mjeseci kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...

Upozorenje svima u dobroj vjeri kako ne bi došlo do panike među svim onim kandidatima koji će ubuduće izlaziti na pismeni dio ispita, a na što je upozoreno na zadnjem pismenom krajem veljače na Pravnom fakultetu:

1. Flomasteri "piši-briši" se ubuduće smatraju nedopuštenim sredstvom i zaprijećeno je poništenjem pisanih radnji za sve one za koje se utvrdi da su pisali takvim nedopuštenim sredstvima. O međusobnoj jagmi među kandidatima nakon te objave za tzv. "običnim kemijskim olovkama" ne moram posebno obrazlagati

2. Bez obzira kada koverte budu podijeljene i nakon 8:00 sati, budite spremni da najkasnije već oko 15,30 pišete uputu o pravnom lijeku jer ćete već tada biti polako upozoravani da počnete predavati radnje...

3. Za neke radnje rok pisanja presude može biti i znatno kraći od propisanih 8 sati (8 do 16 sati). Dana 28.2.2014. treća radnja iz Radnog prava se pisala samo do 14 sati, dakle samo 6 sati.

Pripremite se na ova najmanje tri iznenađenja pa će biti manje nervoze i panike, a više koncentracije za pisanje što boljih presuda

Sretno svima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija