Jump to content

Bojim se za svoj život


anonimno

Preporučene objave

Zbog nerazjašnjenih imovinsko-pravnih odosa s mojim suprugom tip me pred policijom napao na kućnom pragu. Verbalno me vrijeđao i prijetio, a fizičkog kontakta nije bilo jer ga je policajac silom odvukao. Ja cijelo to vrijeme tom tipu nisam uputila niti jednu riječ, on je naime, prisluškivao moj razgovor s policajcem kroz susjedov prozorčić koji gleda u moje dvorište te je kao furija izletio i krenuo ravno na mene. Bojim se za život svoje obitelji i svoj, tim više što se policajac 30 min. nečkao da napravi zapisnik o tom ispadu govoreći mi da to sama moram prijaviti u polic. postaji!!

Što da ja u stvari sada radim ? Stvarno se bojim i sada zaključana sjedim u kući.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

evo vidim da vam nitko nije odgovorio, pa se sa strahom i pitam jeste li jos zivi.

nadam se da ste ga u medjuvremenu prijavili policiji, jer takve psihopate se jedno vrijeme primire a onda se poput groma iz vedra neba opet sjete svog zla kojeg nose u sebi.

budite na oprezu, ne kroz paranoju, ali budite pazljivi.

zelim vam sve najbolje.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija