Jump to content

predugovor o zakupu poslovnog prostora


para80

Preporučene objave

Poštovanje,

 

molio bih savjet vezan za ostvarivanje prab+va temeljem predugovora o zakupu poslovne jedinice,naime u posjedu sam predugovora kojim se definiraju svi uvjeti osim vremenskog zakupa koji se trebao definirati u glavnom ugovoru...u predugovoru su cijena,površina i sve relevantne stvari vezane za objekat zakupa,pocetak placanja najma također po pocetku rada i dobivanja glavnog ugovora.

 

Da skratim....nakon dobivanja svih potrebnih dozvola oštecen sam na najgrublji moguci nacin i uskraceno mi je pravo zakupa i obavljanja djelatnosti te dobivanja glavnog ugovora,spor nije bio na sudu,u međuvremenu zgrada u kojoj se nalazi prostor je prodana drugom subjektu koji je raspisao natjecaj za za x prostor koji ima namjeru koristiti se prostorom iz mog predugovora.

 

Dali zakupoprimac ima pravo koristiti prostor koji je u mom predugovoru i dali sadašnji subkjekt treba preutzeti moj predugovor koji se nije ostvario i ponuditi mi ugovor koji bivša uprava nije htjela?

 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija