Jump to content
Jacko-J

Dokle bi mogao trajati usmeni dio roka - za nas koji polažemo pismeni

Preporučene objave

sada u 5 mjesecu. Meni se čini da sve znam i ništa neznam. Dosta sam se oslonio da ču ponovit nakon pismenoga. Što kažete?

ma točno se i ja tako osjećam! pa nadam se da ćemo imati mjesec dana najmanje možda i mjesec i pol do početka usmenog i usmeni će sigurno trajat bar tri tjedna ako ne i više. ja još imam i ustav, org i eu naučit poslije pismenog. nemam pojma kako ću stić,al već sam platila pa idem do kraja...

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
ma točno se i ja tako osjećam! pa nadam se da ćemo imati mjesec dana najmanje možda i mjesec i pol do početka usmenog i usmeni će sigurno trajat bar tri tjedna ako ne i više. ja još imam i ustav, org i eu naučit poslije pismenog. nemam pojma kako ću stić,al već sam platila pa idem do kraja...

znaci, ima nas vise ovakvih :mase2: i meni je ostala jos cijela prva grupa pitnanja, kazu da je dosta tjedan dana za tu skupinu..

pa negdje oko 01.07. bi mogao biti usmeni, tjedan dana prije, tjedan poslje.. mislim da nas se prijavilo oko 180 za pismeni, sto je dosta.. tako će komisiji trebati dosta da ispravi.

Podijeli ovu objavu

mislim da hoce. po meni bi to bio krajnji datum. kolegica s posla je imala prije dvije godine 16.07. a rekla je da je jos nakon nje usmeni bio par dana..

i ja mislim da će okončat sve između 15 i 20. 07. al nažalost netko će odgovarat i na početku roka. svi bi mi na kraj. ja se nadam bar sredini roka...

Podijeli ovu objavu

:-), zvuči dobro,

mislim da hoce. po meni bi to bio krajnji datum. kolegica s posla je imala prije dvije godine 16.07. a rekla je da je jos nakon nje usmeni bio par dana..

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad