Jump to content

Dokle bi mogao trajati usmeni dio roka - za nas koji polažemo pismeni


Jacko-J

Preporučene objave

sada u 5 mjesecu. Meni se čini da sve znam i ništa neznam. Dosta sam se oslonio da ču ponovit nakon pismenoga. Što kažete?

 

ma točno se i ja tako osjećam! pa nadam se da ćemo imati mjesec dana najmanje možda i mjesec i pol do početka usmenog i usmeni će sigurno trajat bar tri tjedna ako ne i više. ja još imam i ustav, org i eu naučit poslije pismenog. nemam pojma kako ću stić,al već sam platila pa idem do kraja...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma točno se i ja tako osjećam! pa nadam se da ćemo imati mjesec dana najmanje možda i mjesec i pol do početka usmenog i usmeni će sigurno trajat bar tri tjedna ako ne i više. ja još imam i ustav, org i eu naučit poslije pismenog. nemam pojma kako ću stić,al već sam platila pa idem do kraja...

 

 

znaci, ima nas vise ovakvih :mase2: i meni je ostala jos cijela prva grupa pitnanja, kazu da je dosta tjedan dana za tu skupinu..

 

pa negdje oko 01.07. bi mogao biti usmeni, tjedan dana prije, tjedan poslje.. mislim da nas se prijavilo oko 180 za pismeni, sto je dosta.. tako će komisiji trebati dosta da ispravi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mislim da hoce. po meni bi to bio krajnji datum. kolegica s posla je imala prije dvije godine 16.07. a rekla je da je jos nakon nje usmeni bio par dana..

 

i ja mislim da će okončat sve između 15 i 20. 07. al nažalost netko će odgovarat i na početku roka. svi bi mi na kraj. ja se nadam bar sredini roka...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija