Jump to content

novo sučelje je super, ali...


vinkovci

Preporučene objave

sve u svemu ugodno osvježenje, a što se tiče učenja, učimo se dok smo živi... i opet se nikad ne naučimo :)

 

P.S.

fali puno tema na "oružane snage i branitelji" al' vjerujem da radite na tome

 

zadnja tema na 80. str. iz 2010.

Zdrastvena komisija morha?!

Autor zkova, 17.05.2010. 00:57

 

jel slažete po datumu ili kako???

 

avatari isto ne mogu?

 

vjerujem da radite na tome

 

evo, sad vidim da ste sve razbacali, mislim da vam je to nesretno rješenje, (i nadam se da je to slučajno) barem se meni ne sviđa, nije složeno po datumu, nego po ne znam čemu, sve pomiješano...

 

shvatite ovo sve kao dobronamjernu kritiku

uređeno: od vinkovci
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nek si premjestio temu, nije joj tamo ni mjesto, al stvarno se ne zjbvm, mislim da je problem do vas, registriran sam na puno foruma i nisam nikad imao problema s avatarom, na koncu i na starom legalisu znaš da je bila ta moja slika, e sad šta je ne znam, probajte se registrirati kao novi članovi, i isprobajte to, jer osim vas administratora i moderatora, ne vidim ničiji avatar

lijep pozdrav

uređeno: od vinkovci
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Osobno stara platforma mi se više sviđala i bila je puno preglednija....vidi se da je i na forumu sve u skladu s "promjenama" i da neki novi "vjetrovi" pušu....al ko sam ja da sudim.....he.he...a i tehnika narodu,kako vele u Audiju...no samo ponekat novo nemora značiti i bolje...ali što je tu je...a avatar je manji problem....

uređeno: od Plemeniti
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija