Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

vinkovci

novo sučelje je super, ali...

Preporučene objave

aha, evo polako se počinjem snalaziti, malo je nezgrapno, al naviknut ćemo se

znači na /brzi linkovi/ današnje poruke/ i to je to, najnovije

Uređeno od vinkovci

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Na novoj platformi se puno toga više može no na staroj, a i puno je brža od postojeće. No, trebat će nam svima malo vremena da se naviknemo, a i nama još koji tjedan da ju u potpunosti uredimo kako bi željeli. Danas nam je svima prvi dan na njoj, i svi se učimo.

Podijeli ovu objavu

sve u svemu ugodno osvježenje, a što se tiče učenja, učimo se dok smo živi... i opet se nikad ne naučimo :)

P.S.

fali puno tema na "oružane snage i branitelji" al' vjerujem da radite na tome

zadnja tema na 80. str. iz 2010.

Zdrastvena komisija morha?!

Autor zkova, 17.05.2010. 00:57

jel slažete po datumu ili kako???

vjerujem da radite na tome

evo, sad vidim da ste sve razbacali, mislim da vam je to nesretno rješenje, (i nadam se da je to slučajno) barem se meni ne sviđa, nije složeno po datumu, nego po ne znam čemu, sve pomiješano...

shvatite ovo sve kao dobronamjernu kritiku

Uređeno od vinkovci

Podijeli ovu objavu

Malo je zbrka, kao i nakon svakog seljenja. Sve ćemo to srediti za koji dan. Avatari funkcioniraju. Naravno da je shvaćeno kao dobronamjerna kritika.

Podijeli ovu objavu

Gledaj gore, desno, klikni na Postavke, kad se otvori ekran, sa lijeve strane imaš opciju "Uredi avatar", a onda kad se otvori novi ekran sve će ti biti jasno. Vidi opciju Mogućnost 2 - Učitati sliku sa vašeg računala, a dalje ćeš znati........

Uređeno od Mrljavac

Podijeli ovu objavu

ubacim sliku, ali kad kliknem na: spremi promjene kaže mi da upload nije uspio.

slika je 5,17 kb, 100x72 pixela

evo vidi:

Izrezak.jpg

Izrezak2.PNG

Uređeno od vinkovci

Podijeli ovu objavu

ništa od toga, evo smanjena na 80x58, evo ti slika, ako možeš ti to riješi, a evo ti i dokaz da ne piše 80x80 pixela nego 100x100, pogledaj i pročitaj napomenu :) i onda me opet tuci po glavi :)

vinkovci.png

pročitaj napomenu.jpg

Uređeno od vinkovci

Podijeli ovu objavu

PNG, JPEG, GIF...su ti različiti formati fotografija. Evo ti tvoj avatar prerađen u PS-u u JPEG formatu i možeš postaviti taj avatar, a ja ću ovaj tvoj koji sam postavio kao primjer kod sebe odmah ukloniti sa mog nicka i postaviti svoj stari avatar.

Uređeno od Mrljavac

Podijeli ovu objavu

ne, nije to, probao i jpeg i gif i ništa, al nema veze, kad budem vidio nečiji avatar, osim admina i moderatora, onda ću znati da ste ispravili grešku na novoj platformi,

ma nije bitno

Podijeli ovu objavu

nek si premjestio temu, nije joj tamo ni mjesto, al stvarno se ne zjbvm, mislim da je problem do vas, registriran sam na puno foruma i nisam nikad imao problema s avatarom, na koncu i na starom legalisu znaš da je bila ta moja slika, e sad šta je ne znam, probajte se registrirati kao novi članovi, i isprobajte to, jer osim vas administratora i moderatora, ne vidim ničiji avatar

lijep pozdrav

Uređeno od vinkovci

Podijeli ovu objavu

Osobno stara platforma mi se više sviđala i bila je puno preglednija....vidi se da je i na forumu sve u skladu s "promjenama" i da neki novi "vjetrovi" pušu....al ko sam ja da sudim.....he.he...a i tehnika narodu,kako vele u Audiju...no samo ponekat novo nemora značiti i bolje...ali što je tu je...a avatar je manji problem....

Uređeno od Plemeniti

Podijeli ovu objavu

Šokac, u pravu si. Vidim da vi i nemate te postavke.

Strpi se još neko vrijeme dok tehnička ekipa ne "dotjera" forum pa će sve biti u funkciji.

n025.gif

tehnička ekipa izgleda spava :)

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

• Online korisnici

No members to show