Jump to content

hitno trazim odvjetnika koji mi moze pomoci


manja1404

Preporučene objave

molim vas ako mi netko moze pomoci da mi se javi radim u jednoj skoli u kojoj se svi boje tajnice koja samo ceka kako da ti zagorca zivot pa sam tako i ja dosla na red ..radi se o sljedecem (izmedu ostalog)na bolovanju sam tri i pol god.i svake god.imam pravo nakon devedeset dana na naknadu ili potporu na bolovanje kako sam vec dugo na bolovanju i placa mi se jako smanjila nastali su problemi oko vracanja kredita pa sam izgubila tekuci dobila ovrhe......dvije godine nisam otvarala zasticeni racun i ostavljala banci da mi uzima sve ama bas sve sto sam dobivala ali imam troje djece koje treba prehraniti pa sam ove god.u drugom mj.otvorila zasticeni racun na koji mi je doticna tajnica rekla isplatiti naknadu ali danas mi govori kako po zakonu nesmije odlazim u finu i oni mi kazu da ta naknada ide na zasticeni 2/3 ja joj javljm da mi to napravi a ona odbija....e sad zanima me dali imam pravo ja ili ona jer valjda bi mi u fini rekli drugacije i stoga molim vas ako mi mozete pomoci javite mi se jer sto od bolesti sto od jada bojim se sama sebe poludjet cu.....molim vas pomozite mi hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija