Jump to content

pa recimo, da postoje zakoni,ali gdje i za koga


linete

Preporučene objave

mislim da još uvijek vrijedi ako imaš strica, ne guraš kolica.interesantno kako jedni mogu sve,jer imaju kuma,pa čokoladice,pa kavice.zbilja smo jeftin narod.ljuta sam jer mi susjed radi koce poslje 6mj.011g. prijavila sam ga gradjevinskoj inspekciji prije 30d.još nema odgovora ni reakcije.koci su inaće zgrade za dom. životinje.,ispusti za gnojivo su okrenuti u smjeru mog stambenog prostora,tj.svega nekih 8m.od mog zdenca što je opasno po sanitarno zdr. ispravnosti vode koju koristim kao jedini izvor vode u kučanstvu.sanitarna inspektorica izjasnila se da ona nije nadležna buduči da nema minimalno 25 potrošača po zdencu pa me uputila u opčinu.znači šetnja.dobro ima li netko ,da me uputi što su moja realna prava ili mi na kraju ne preostaje drugo do ustavni sud.jer imam pravo,nadam se, da zaštitim svoju obitelj! imam zdenac koji je star sigurno koliko i kuča nekih bar 50g..molim ako još neko zna zakon ili kakav adekvatan odgovor te postupak da mi odgovori jer sam očajna.ili da idem na više instance .unaprijed zahvalna na ogovoru.linete.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 6 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija