Jump to content

eto, još jedna ovrhe VIP


bozepomozi

Preporučene objave

Molim za pomoć.

Prije 3 dana došla mi je ovrha ( prijedlog za ovrhu na temelju ovršne isprave - na novčanim sredstvima) od Općinskog građanskog suda u Zagrebu koju je podnjelo odvjetničko društvo u ime Vip net-a. Navodi se dugovanje iz 2002. g. od 613,32 kn, te trošak ovrhe iz 2003.g. i ovog novog podneska iz 2012. Na dopisu imam sljedeće datume: 19.10.2011. (odvjetničko društvo), 24.11.2011.- žig da je zaprimljeno u sud ( bez urudžbenog broja i načina dopreme pisma) i 17.5.2012. od suda.

Ne sjećam se da sam uopće dobila opomene za te račune, a bogme niti ovrhe iz 2003. Nikada me nitko nije niti kontaktirao da imam dugovanje prema njima.

Rok prigovora je 8 dana

Zanima me da li se imam pravo žaliti na tu odluku i ako imam što da napišem ?

Molim za pomoć

uređeno: od bozepomozi
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma to sam shvatila. poslala sam ja žalbu u kojoj sam se pozvala na ne dobivanje opomena za račune, starost duga od 10 god. i ne dobivanje nikakve obavjesti u međuvremenu, pa sam se na osnovu toga pozvala na zastaru u cjelosti i molbu za ukidanjem ovrhe .

ustvari ne zanimalo koja je to fora s zastarama (da li uopće imam šanse?) i neka pomoć pri samom navođenju podataka, tj. kako pravilno napisati žalbu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

eto možda ovo pomogne drugima koji su ovih dana dobili ovrhu od vipa.

ljudi moji , ovo sve je čisto ......

Vip se je naplatio preko fine s mog tekućeg računa. uzeli su mi finu svotu.

dug s troškovima suda iznosio je oko 1100 kn + troškovi kamata ( što u stvari neznaš koliki su dok ti ih oni ne naplate ) + troškovi fine vezani za naplatu duga ( 215 kn) , moj dug se popeo na gotovo 2800 kn. i haj haj uživaj.

eh da što se tiče moje žalbe koju sam predala u roku - ako mi ju uvaže onda su dužni vratiti novac.

samo mogu reci da sam se divno osjećala kad sam vidjela koliko ti mogu uzeti - ono s trećinom plaće pada u vodu, to je daleko više od trećine. čovjek bi mjesec dana trebao živjet od zraka po njima .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija