Jump to content

Jako uplasena mamica


anonimno

Preporučene objave

Poštovani

 

U drugom stanju sam 16 tjedana i odlučila sam svoje dijete odgajati sama. Već u 12 tjednu trudnoće otac djeteta je počeo sa neugodnim prijetnjama da mi namjerava uzeti djete pod svaku cijenu. S obzirom na činjenicu da je otac djeteta (30 g.) zaposlen i živi u domaćinstvu sa zaposlenom majkom i sestrom, a ja sam nezaposlena i nesituirana (podstanar), unaprijed se želim informirati o svojoj pravnoj poziciji u odnosu na situaciju.

Važno je napomenuti da ja imam moralnu i materijalnu podršku svoje obitelji (otac i majka razvedeni), imam 24 godine, 3 godine radnog staža, prijavljena na zavodu za zapošljavanje preko godinu dana.

 

Stoga Vas molim, da mi odgovorite na slijedeća pitanja....

 

1. Kada i u kojem slučaju je otac u poziciji uzeti dijete majci?

2. Dali je isto moguće u mom slučaju?

3. Dali postoji, iz gore navedenog ikakva mogućnost da ostanem bez svog djeteta?

4. Koji su pravni načini da se majka zaštiti?

5. Kome da se obratim u slučaju potrebe pravne zaštite ili dodatnog savjeta?

 

 

Unaprijed zahvaljujem!!!!

 

 

Jako uplašena Mamica

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

opustite se, ne zamarajte ovakvim pitanjima, i uživajte u trudnoći čekajući svoga bebača...

 

u braku niste (jel tako?), Vi bebu želite unatoč tome roditi, on može eventualno (ako baš toliko želi da bebač zna da mu je on otac) jednoga dana tražiti da sudjeluje u odgoju, skrbi i njegovim potrebama..

 

a koliko sam ja imala prilike vidjeti, u pravilu nestanu....

 

znači, Vas ne želi i ne treba, ali Vašu zajedničku bebu bi uzeo? možeš misliti....

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija