Jump to content

muškarci, žene, razvod, društvo .. :)


anonimno

Preporučene objave

Dijana zanimljiv ti je post...a što da ti velim... mi živimo udruštvu predrasuda.... sjeti se samo odluke suda u Zadru (poznati slučaj M) da je uvredljivo vidjeti suprugu u društvu drugoug muškarca... pazi to ti piše u presudi ... dobro je da su to na VS prepoznali kao diskriminaciju...od pravnika bi bilo očekivati da su ipak svijesniji prava drugi ljudi ali očito nije tako... pogotovo je loše ako ljudi iz naše struke se ne oslanjaju nas stručnost nego na vlastito životno iskustvo kkoje je odgojom u obitelji... kod nas prevladava taj ruralni mentalitet.... pogledaj novine - nameće se sve više psiholoških zabrana i sl. ... prije par godina čitao sam knjigu "Funky Business" napisala su je dava Šveđana i jedan od zaključaka u toj knjzi koji me impresionirao jest - da je švedsko društvo uspješno jer nemaju zabrana, djecu uče toleranciji... slobodno je biti sve što jesi... mi smo u RH 1000god iza ovog a kako mi se čini da ćemo i ostati ... žalosno je što se i dan danas razvod smatra sramotom

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nemate bas nikakav razlog otvarati novu temu s potpuno jednakim naslovom.

 

Ako se zelite referirati na neciji post onda to ucinite u istom topicu. Ovaj zakljucavam!

 

Pravila Legalis foruma:

5. Molimo da za jedno pitanje pokrećete samo jednu temu, a ne više jednakih tema unutar različitih foruma. Takve teme bit će bez upozorenja obrisane.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.
  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija