Jump to content

rok zastare potraživanja po tekućem računu Zagrebačka Banka


bradingho

Preporučene objave

Prije 22 godine imao sam tekući račun kod Zagrebačke Banke, 1991 sam zatvorio račun ali je ostao dug od nekih 1000 Hrda, razlog, otišao u gardu. !993 banka šalje opomenu, ja odgovoram, bio sam u ratu, opomenu nikakvu prije primio, bio ranjen, molim koliki je dug. Nakon toga 10 godina ništa, nikakav dopis nikakva tužba. Prije deset godina htio dignuti kredit i šok, dužni ste 130.000 kun...nakon toga opet ništa, ništa nisam potpisao ništa nisam priznao....ništa nisam primio..u invalidskoj sam mirovini,RVI..i htio bih dignuti kredit ali sam na crnoj listi...molim Vas savjet jer sam već pomalo lud od te banke...puno hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 22 godine imao sam tekući račun kod Zagrebačke Banke, 1991 sam zatvorio račun ali je ostao dug od nekih 1000 Hrda, razlog, otišao u gardu. !993 banka šalje opomenu, ja odgovoram, bio sam u ratu, opomenu nikakvu prije primio, bio ranjen, molim koliki je dug. Nakon toga 10 godina ništa, nikakav dopis nikakva tužba. Prije deset godina htio dignuti kredit i šok, dužni ste 130.000 kun...nakon toga opet ništa, ništa nisam potpisao ništa nisam priznao....ništa nisam primio..u invalidskoj sam mirovini,RVI..i htio bih dignuti kredit ali sam na crnoj listi...molim Vas savjet jer sam već pomalo lud od te banke...puno hvala[/quote

 

Nisam pravnik, ali smatram da je nastupila APSOLUTNA zastara po navedenim potraživanja, ali vodite računa ako dobijete Prijedlog za ovrhu temeljem vjerodostojne isprave. Obavezno napišite PRIGOVOR u zakazanom roku ,inače vam sud ne gleda na zastaru !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

crna lista koju pišu banke ne uzima u obzir zastaru.

vrati dug pa će te brisati sa crne liste (možda)

91. dug 1000,00 HRD to je 94.bilo 1,00kuna

1x15% x22godine=3,3 kune (kamate) +1kn = 4,3 kune (dug)

kako je dug mogao narasti na 130.000 kuna ?

od banke traži pismeno obrazloženje

za nastali problem obrati se pismeno (preporučeno i sa povratnicim )HNB

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 6 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija