Jump to content

Pad na roku u 9.-om mjesecu


angie111

Preporučene objave

...nažalost i ja sam pala, uopće ne razumijem kako, pala sam kaznenu, imam istu presudu ko i većina mojih kolega i uopće mi nije jasno zašto...zvala sam ministarstvo da pitam jel mogu doć na uvid, rekli su mi da moram napisat nekakav zahtjev i onda će me oni zvat kad mogu doć...teoretski izgleda da aaaako slučajno i je neka greška da se tu ništa ne može napravit...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jako malo ljudi je palo ovaj put..Iz čega si? Građansko ili kazneno?

 

Pitajce - da li je pad ukoliko se padne treća radnja (radno)? S jedne strane su suci na predavanjima za pravosudni govorili da se na usmeni ide iako je presuda iz radnog pad, a s druge strane sam čula da treba imati 6 bodova iz sve 3 presude....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pitajce - da li je pad ukoliko se padne treća radnja (radno)? S jedne strane su suci na predavanjima za pravosudni govorili da se na usmeni ide iako je presuda iz radnog pad, a s druge strane sam čula da treba imati 6 bodova iz sve 3 presude....

 

Mislim da je stvar u tome da moraš imati sveukupno 18 bodova na pismenom za prolaz. Tako da ako iz kaznene i građanske imaš po 6, onda ti 5 iz radnog nije dovoljno za prolaz. A ako iz kaznene ili građanske imaš više, onda nije bitno koliko imaš iz radnog, ako je sveukupan zbroj 18 bodova ili više.

 

Ali najbolje nazvat ministarstvo i pitati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

...nažalost i ja sam pala, uopće ne razumijem kako, pala sam kaznenu, imam istu presudu ko i većina mojih kolega i uopće mi nije jasno zašto...zvala sam ministarstvo da pitam jel mogu doć na uvid, rekli su mi da moram napisat nekakav zahtjev i onda će me oni zvat kad mogu doć...teoretski izgleda da aaaako slučajno i je neka greška da se tu ništa ne može napravit...

 

ja sam cula - ali to je rekla kazala

da je neka osoba pala kaznenu, isla na uvid, na uvidu utvrdili da joj kaznena nije pregledala i da je za prolaz te je onda ta osoba isla na usmeni na next rok jer je usmeni od tog roka vec bio u tijeku ili cak gotov

ja bi da sam pala (hvala boguu nisam) def isla na uvid

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala vam svima na odgovorima - da podijelim rezultat zvanja u ministarstvo - gospon kaže da ne postoji obveza imati 18 bodova, da je jedini eliminacijski kriterij imati minmalno 6 na građanskoj i kaznenoj presudi, a da broj bodova na trećoj presudi nije odlučan za prolaz.

Eto, preduhitrili ste me kolegice. Bas htjedoh napisati kako NE POSTOJI obveza za 18 bodova, naime, od kud ljudima takove informacije, koji to pravilnik propisuje samo se siri glupa panika medu liudima, a ionako je dosta svi imamo.

 

Ispricavam se na tipfelerina, pod stresom sam

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

da li kogo ima provjerena saznanja da je netko išao provjeriti radnju iz koje nije imao dovoljan broj bodova i da je uspio postići svrhu tj. da bi mu je preinačili? Pitan iz razloga jer me zanima da li ima smisla prolaziti put od 300km do zg i onda vidit radnju za koju će ti netko od službenika reći nisi prošao i da cijela priča ostane na tome

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja sam cula - ali to je rekla kazala

da je neka osoba pala kaznenu, isla na uvid, na uvidu utvrdili da joj kaznena nije pregledala i da je za prolaz te je onda ta osoba isla na usmeni na next rok jer je usmeni od tog roka vec bio u tijeku ili cak gotov

ja bi da sam pala (hvala boguu nisam) def isla na uvid

 

kao da ovo sve skupa nije dosta stresno pa još i to :/ ali ništa me ne bi iznenadilo....i mene zanima, ako neko zna, kakva je procedura ako uspijemo doći do tog uvida ://

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

da li kogo ima provjerena saznanja da je netko išao provjeriti radnju iz koje nije imao dovoljan broj bodova i da je uspio postići svrhu tj. da bi mu je preinačili? Pitan iz razloga jer me zanima da li ima smisla prolaziti put od 300km do zg i onda vidit radnju za koju će ti netko od službenika reći nisi prošao i da cijela priča ostane na tome

 

Postoje neki rijetki slučajevi (ja znam za samo jedan) da je došlo do pogreške u ispravljanju. Mislim da su na radnjama napisani samo brojevi pa se provjerava da li su brojevi točno zbrojeni i sl. U ovom konkretnom slučaju za koji sam čula bili su krivo zbrojeni bodovi i osoba je išla na usmeni na sljedećem roku.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jel znate kad mi možemo idući put na pismeni? znači mi koji nismo prošli pismeni u 9 :) ja mislim u 1 mjesecu ali nisam sigurna kako oni tumače ono da treba proći 4 mjeseca od pismenog....

 

Meni su rekli iz Ministarstva da će biti krajem 1. mj. ili u 2. mj. pismeni tako da ćemo mi koji smo pali u 9. mj. moći onda izaći. Samo se nadam da će uskoro to objaviti da znamo na čemu smo!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija