Jump to content

Viđanje djeteta i očeve #cure#


Borba555

Preporučene objave

Razumijem i podržavam da upoznavanje djeteta sa novim partnerom ili partnericom ne može ići preko noći, nego mora biti postepeno, čak 6 mjeseci ili godinu dana ako je potrebno i da se to obavi na primjeren način.

Ali svaka zabrana, naročito ova, ako za nju ne postoje objektivni razlozi je kontraproduktivna i dugoročno bi se njome nanijela velika šteta.

Razlazom roditelja, ne rastavlja se i dijete od roditelja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zašto želite zabraniti viđanje?

 

Nije problem u upoznavanju, dijete nju pozna i ima s njom razvijen odnos. Ali ja to ne mogu podnijeti emocionalno. Dijete je voli i sve je ok, ona je njemu prijateljica i nema prema njemu odnos majka-dijete. Niti govori ružne stvari o meni njem - ništa takvo. Al eto ne mogu

 

- - - Updated - - -

 

Zašto želite zabraniti viđanje?

 

Nije problem u upoznavanju, dijete nju pozna i ima s njom razvijen odnos. Ali ja to ne mogu podnijeti emocionalno. Dijete je voli i sve je ok, ona je njemu prijateljica i nema prema njemu odnos majka-dijete. Niti govori ružne stvari o meni njem - ništa takvo. Al eto ne mogu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Draga gospođo, s obzirom da je dijete povjereno vama na zajednički život, vi biste trebali biti taj roditelj koji je stabilniji i koji djetetove potrebe i osjećaje stavlja ispred svojih. Nema znaka jednakosti između djetetovih i vaših potreba i osjećaja. Vas dijete neće manje voljeti ako se njegov život obogati time što će poznavati još jednu osobu koja mu ne može zamijeniti biološku majku. Predlažem vam da bez bilo kakvih obveza posjetite obiteljsko savjetovalište i porazgovarate o ovome.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nije problem u upoznavanju, dijete nju pozna i ima s njom razvijen odnos. Ali ja to ne mogu podnijeti emocionalno. Dijete je voli i sve je ok, ona je njemu prijateljica i nema prema njemu odnos majka-dijete. Niti govori ružne stvari o meni njem - ništa takvo. Al eto ne mogu

 

- - - Updated - - -

 

 

 

Nije problem u upoznavanju, dijete nju pozna i ima s njom razvijen odnos. Ali ja to ne mogu podnijeti emocionalno. Dijete je voli i sve je ok, ona je njemu prijateljica i nema prema njemu odnos majka-dijete. Niti govori ružne stvari o meni njem - ništa takvo. Al eto ne mogu

 

Ovo je čisti pokušaj manipulisanje dijetetom .

To što vama smeta osobno, a nemate neki konkretan razlog zasto bi se trebal zabranit da dijete viđe od vaseg bivseg supruga novu partnericu, a vas je razlog tome (Ali ja to ne mogu podnijeti emocionalno) trebali bis te potražit stručnu pomoč jer očito vam je potrebna. Kao što ste rekli da se prema dijeteu odnose jako pristojno, i da dijetetu ne govore nista ruzno o vama , i da sijete sa njima ima jako ljep i pristojan odnos ne svačam na kontu čeg bi zatrazili zabranu viđanje sa očevom novom partnericom, jer ne utječu loše na njega niti jedno, čak dijete voli očevu partneri, no to ne znači da mu ona zamjenjuje majku niti to pokuša. Morate riješit neke stavri sami sa sobom jer baš vi možete loše utjecat na dijete zbog toga.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Morate se potruditi cim prije to prihvatiti jer ce vama tada biti lakse i to cinite za svoje djete i ni za koga drugoga.

Na žalost večina rastavljenih roditelja svoje emocije i svoje potrebe stavljaju ispred potreba svoje dijece, što na žalost se može pokazat da sa tim potupkom na karaju naškode najviše svojoj dijeci.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na žalost večina rastavljenih roditelja svoje emocije i svoje potrebe stavljaju ispred potreba svoje dijece, što na žalost se može pokazat da sa tim potupkom na karaju naškode najviše svojoj dijeci.

 

Sve to stoji ali isto tako mogu shvatiti tu zenu i cinjenicu da joj to jako tesko pada. Iako idem sa pretpostavkom da je to neka friska situacija između nje i bivseg supruga.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sve to stoji ali isto tako mogu shvatiti tu zenu i cinjenicu da joj to jako tesko pada. Iako idem sa pretpostavkom da je to neka friska situacija između nje i bivseg supruga.

Sve mi je to jasno , no prvenstveno mora mislit na svoje dijete, na njegove osječaje i potreba, friška je situacija i njoj a i dijetetu njemu je jš teže, vijerujte znam iz iskustav

također sam rasatvljen, dijete živi samnom, bivsa ima novog partnera, dijete ide svaki drugi vikend kod majke, mali ima tek 5 godina, mama je počela manipulisat dijetetetom da bi meni naskodila ali nije svačala da tako skodi dijetetu, po smo nakaruju završili u centru gdje su joj zbog njenih postupaka odrzali bukvicu, dijete ja navodila da njenog partnera zvove tata, možete milit kako je meni bilo kad sam čuo da moje dijete drugog čovjeka zove tata, obratio sam se centru sa namjerom da ju upozore sto su i učinili, no nisam zatarazio da se zabrani da dijete viđe majčinog partenar, njegova majka zivi sa tim čovjekom i sad su u braku.

bio sam povrijeđen ali ni u jednom trenutku nisam stavljo svoje emocionalne probleme i svoje potrebe ispred potreba dijeteta ono je na prvom mijestu.

Zbog naši pogrešaka i neuspjeha najviše ispaštaju naši mili a to su dijeca, oni nisu niszasta krivi i nesmijemo se njima koristit da bi naškodili svom bivšim.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Razumijem i podržavam da upoznavanje djeteta sa novim partnerom ili partnericom ne može ići preko noći, nego mora biti postepeno, čak 6 mjeseci ili godinu dana ako je potrebno i da se to obavi na primjeren način.

Ali svaka zabrana, naročito ova, ako za nju ne postoje objektivni razlozi je kontraproduktivna i dugoročno bi se njome nanijela velika šteta.

Razlazom roditelja, ne rastavlja se i dijete od roditelja.

 

U pravu ste... Najbitnija mi je sreca mog djeteta. Hvala na savjetima i pokusat cu to

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija