Jump to content

Zlouporaba polozaja socijalnih radnika i djelatnika u CZSS !


azgoldy

Preporučene objave

U Centrima za socijalnu skrb formirani su "TImovi strucnjaka" , pravnik, socijalni radnik i psiholog, koji kao bogom dani, vedre i oblace svima koji im dodju pod ruku. Najcesce je psiholog "dusa tima" i predstavlja zakon!! Njemu je to najlakse jer ima pravo na svoje"misljenje"!!! Neprikosnoveno...za ljude u nevolji.

Buduci svi mi imamo i Ime i Prezime, neposteno je da se oni skrivaju iza fraze "TIM" i tako vedre i oblace prema interesu ili raspolozenju. Molio bih svakog tko je imamo bilo kakovo iskustvo sa tima, bogom daniom strucnjacima, da mi dostavi njihove generalije kako bih "motivirali" da obavljaju svoj posao za sto su placeni !!

 

Ako ste imali neka iskustva sa "Poliklinikom za zatitu djece grada Zagreba", Gordanom Buljan-Flander i drustvo...bio bih Vam narocito zahvalan..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To je strašno što se dešava u tim Centrima! Nedavno sam pročitao za neke Centre koji čak primaju mito za "brzo rješavanje alimentacije na Sudu" ! Moje iskustvo sa Centrom je ovakvo: Sud još nije donio konačnu presudu, a privremenom presudom mogu doći vidjeti svoga 18 mjesečnog sinčića jednom tjedno i to po sat i po u uredu CZSS-a! Puno puta i kraće! Zbog složenog odnosa mene i bivše, bili smo poslani od Suda u Polikliniku za zaštitu djece grada Zagreba u Argentinsku 2 u kojem su samo konstatirali stanje totalnog poremečenog odnosa bivših supružnika! Na temelju izvješča te institucije i Centra, Sud bi trebao donijeti konačnu odluku o viđenju djeteta i eventualnu pratnju ovlaštene osobe koja bi bila s nama za vrijeme viđenja (to je uostalom moj i njen zahtjev). Moram nažalost reči da su Centri u pravilu uvjek na strani majke i totalno pristrani bez obzira na okolnosti, što je dodatno frustrirajuče za očeve koje se bore za prava djeteta! Nikakav argument što se tiče opstrukcije majke da očevima dozvoli viđenje djeteta se ne uvažava i nikakvu pomoć ne možete dobiti od Centra, bar ne po tom pitanju! Sada se očekuje Sud na kojem će se odlučiti o viđenju djeteta, kao i o alimentaciji za dijete i nisam siguran da će izvješće Centra biti nepristrasno! Hoću li ikada više vidjeti svoje dijete, NISAM SIGURAN!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

kada sam se ja rastajao,tj kada je žena tražila rastavu,socijalci su bili na strani majke,a meni su se podsmijavali.posebno Sineva Burić.toliko je prepotentna da je rekla da moja bivša može imati prijatelje sastrane kada sam rekao da se viđa s tipom u zoo vrtu u pratnji tada 5 godišnje kčeri.rekli su da to nije ništa nenormalno ,a tipa nisam poznavao.skroz su nemoralni,odvratni,a napomenuo bi da sam ja prvi tražio pomoć na socijalnoj.očekivao sam savjetovanje,a oni su forsirali razvod

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ima nas podosta sa sličnim ili istim iskustvima.

Nažalost, imam iskiustav i sa "stručnim timom" i sa poliklinikom...UŽAS ŽIVI !!

Tim, na čelu sa psihologicom...samo što me nisu razapeli i to isključivo iz razloga što sam muškarac.

Isti problemi - bivša supruga dovodi ljubavnika doma, pred oči 6 godišnje curice već nakon 2 tjedna kako smo se razišli. Taj isti čovjek, kojeg ja naravno nisam smio upoznati , tušira naše malodobno žensko dijete na što sam izgubio razum i tražio zaštitu "stručnog tima" jer sam u razgovoru sa poznatim dječjim psiholozima saznao da to ni u kom slučaju nije dobro za dijete. A isto tako, tko zna šta tipu može pasti na pamet. No, stručnjaci u centru su mene optužili za nekakve emocionalne gluposti i sl., potencijalno oboljeli od PTSP jer sam sudionik Domovinskog rata i da ne nabrajam dalje. U svakom slučaju, bilo je i korupcije a to se nadam dokazati i prokazati.

 

U svakom slučaju, KATASTROFA!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

.zato što sam muškarac...i ne samo u Centru za socijalni rad...,iskočim kroz prozor.,odem na Policiju.-sav sam u masnicama od prebijanja drškom usisivača.(metalna šuplja cijev )...nekakvav načelnik zove inspektora: " obradi po članu 19..ili nekom...."

 

Rezultat: Prijava podignuta ZA OBITELJSKO NASILJE I PROTIV MENE I PROTIV MOJE SUPRUGE i predata državnom odvjetništvu.....

 

Drugi dio: Stručna suradnica pri državnom odvjetnioštvu " drži" preventivni i pripremni sastanak sa mnom i mojom suprugom prije početka """procesa"""": ...Pita: pa kako ste se vi uopće upoznali.....Pa vi ste totalno različiti...!!!.....Predajm dnevnik zlostavljanja-počeo sam ga pisat po savjetu s neta.....predajem liječničke nalaze: šivan 3 puta zbog rana koje mi je nanijela...po licu...glavi....po nozi.......(obje noge)......

 

OK...SASTANAK ZAVRŠIO....PO PREPORUCI UVELI MI ..(tobož, nama ) NADZOR NAD RODITELJSKOM SKRBI - za moje anđele koje volim više od sebe.....našli seljanku koja se dvaput pojavila i tješila me da je moja žena grozna i zato skupila velike pare od CZSR.

 

Rezultat: nadzor prestao..postupak tobož ..( ucjena de fakto zatvorom )...stavljen na led...a moja bivša koja je ostala u kontaktu s stručnom suraad nicom - DOBIJA OD NJE MOJ DNEVNIK I NALAZE LIJEČNIKA.....I stavlja mi ih pod nos.i ucjenjuje me najgorim mogućim ucjenama........ocrnjuje me s njima pred prijateljima,proglašava me ludim.,uništava mi posao...

 

Rezultat: povlačim se u sebe i suzujem krug prijatelja.......

 

Treći dio: Razvod. Mirenje. Tim za obitelj mi se smijulji......rješavam testove....bunim se pred optužbama da su moji roditelji....krivi. Sve uzalud....Preporuka da djeca ostanu majci...da smo oboje isti.Pokušavam reći da je moj prijatelj - liječnik opće medicine - rekao meni da je ona bolesna...- da ima nekakav nestabilni poremećaj.....Pitaju me....- A je li on psihijatar...?....Nakraju ja ispadam gori i u njihovim očima i u njihovim papirima.....

 

Rezultat:

Nepravda, tuga, bol, apotpisujem bilo kakvu alimentaciju za moje anđele....

 

Nakon 2o -ak dana moja buduća bivša mi priznaje da je sinoć bila s glavnim dilerom kokaina u našem gradu, da je imala vezu i 3 -10 njegovih suradnika usput.....naveče dok je izlazila, a ja čuvao našu djecu.......

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija