Jump to content

apartmani ljeti sa prijateljima i obitelji-prekrsajni sud


micopuma

Preporučene objave

postovani vec dvije god.nas sud poziva na saslusanje zbog ilegalnog iznajmlj.istih.

naime ljetno doma dode moja familija i zenina i ratni prijatelji kod nas na g.o.i uzivanje a lani je sutkinja trazila da ih pozove na svjedocenje dali su stvarno nama u rodbini -dali je to legalno.na sto sam ja rekao sutkinji da nj9ih nitko nece uplitat u to ,jer neki su i vani RH

isto tako ove godine imali smo iste ljude u apartmanu i istina je da smo stavili par puta u novine oglas o iznajmlj.app.

no stvar je u tome da na viru nemozes zbog nacelnikovih hireva i zakona legaliz.objekat (ja sam predao papire davne 2004 i u 9mj.mi vratili natrag kao nepotpune nakon 8 godina

medu tim vremenom smo zivjeli kao i svi od iznajmlj.i da su dosli uza i sira family kod nas

 

zanima me dali sud moze pozivati obitelj na sud samo tako kako se njima prohtije

pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani!

Prekršajni sud ima pravo pozivati Vas i osobe kojima ste iznajmili prostor,kako bi utvrdio da li su to zaista prijatelji ili se radi o iznajmljivanju cijele sezone na crno.

 

Iznajmljivači moraju platiti za goste koji borave u apartmanima boravišnu pristojbu i paušalni porez za određeni broj kreveta . To se više isplati nego biti u prekršaju i platiti novčanu kaznu koja nije mala .Ta priča o rođacima neće više držati vodu,.

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

po0z ude

da sve je to "legalno"sto se tice boravisne pristojbe cak rodenoj braci placam pristojbu sve po zakonu ,ali kako da legaliziram kad imamo nacelnika koji nece legalizirati izmjene i dopune prostornog plana otoka Vira,papiri stajali su u uredu za urbanizam 8 god i vratili svima kao nevazece.

znaci nahebo ja po tome ,sjooooo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija