Jump to content

obnova postupka


CheKirac

Preporučene objave

Molim Mrljavca ida mi odgovori što dalje, naime danas sam dobio rješenje od područnog ureda za mirovinsko osiguranje Sisak gdje sam predao zahtjev za obnovu postupka i novo utvrđivanje mirovine kumulirani uzrok, zahtjev mi je odbijen mada imam pogoršanje i novu medicinsku dokumentaciju sa drugim šiframa F62.0 ,F 60.8 .Pitanje: Dali da se žalim na to riješenje ili to riješenje ide na reviziju u ZGB.Neznam koja je procedura.Na riješenju piše da je dopuštena žalba u roku 15 dana.Pa molim Mrljavca da mi kaže dali je pametno se žaliti ili čekati pa ponovno na obnovu postupka .Neznam šta raditi dalje. Hvala na odgovoru unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Šanse za pozitivno rješenje žalbe su ti (kao i što sam znaš, a i iziskustva dugih korisnika portala) vrlo male.

 

Vjeojatno bi bilo najbolje nastaviti sa liječenjem, pojačati terapije, odraditi još koju dnevnu bolnicu ili po potrebi ležanje, psihološko testiranje i redovne kontrole kod specijalista, a onda nakon oko 10-12 mjeseci opet na obnovu postupka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija