Jump to content

kleveta maloljetne osobe


ENGELBERT

Preporučene objave

hitno molim pomoč!

Od 17godišnjakinje sam dobio poruku da mi se kčer skida po kafičima za cugu i cigarete. prijavio slučaj na centar odakle su me uputili na policiju. inspektor je obavio razgovor i ustanovio da se radi o kleveti, osoba tvrdi da joj je rekla jedna dobra osoba iz sela koja je to vidjela na vlastite oči. čerka mi ima 14 god i na pitanje dal je to istina se jako uzrujala i rasplakala. kako imam poruku kao dokaz da li se isplati tu osobu tužiti, koliko košta tužba te kakova je vjerojatnost ishoda na sudu pošto je kleveta od mlt.osobe(17 god). Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 godina kasnije...
hitno molim pomoč!

Od 17godišnjakinje sam dobio poruku da mi se kčer skida po kafičima za cugu i cigarete. prijavio slučaj na centar odakle su me uputili na policiju. inspektor je obavio razgovor i ustanovio da se radi o kleveti, osoba tvrdi da joj je rekla jedna dobra osoba iz sela koja je to vidjela na vlastite oči. čerka mi ima 14 god i na pitanje dal je to istina se jako uzrujala i rasplakala. kako imam poruku kao dokaz da li se isplati tu osobu tužiti, koliko košta tužba te kakova je vjerojatnost ishoda na sudu pošto je kleveta od mlt.osobe(17 god). Hvala

 

Primjer odvjetničke tarife: http://www.hok-cba.hr/hr/tarifa-s-objasnjenjima

Pokreće se privatnom tužbom, inače. Poznavala sam maloljetnu curu (16) kojoj su slane prijeteće poruke njoj i obitelji joj. Poruke su slane od strane osoba kojima je 40 i 60 godina.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija