Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

Ruda2501

(ne)Povrat poreza - pomoć

Preporučene objave

Poštovani,

molim Vas za pomoć. Naime, radi se o sljedećem. Dobio sam porezno rješenje o povratu poreza na iznos od 2935 Kn. Porezna odbije isplatiti povrat sve dok mi bivsa firma ne uplati sve doprinose. Koja su moja prava?? Zašto ja kao građanin koji redovito ispunjava svoje obaveze moram snositi posljedice zbog propusta bivše firme. Svaki savjet je dobrodošao.

Hvala.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
Poštovani,

molim Vas za pomoć. Naime, radi se o sljedećem. Dobio sam porezno rješenje o povratu poreza na iznos od 2935 Kn. Porezna odbije isplatiti povrat sve dok mi bivsa firma ne uplati sve doprinose. Koja su moja prava?? Zašto ja kao građanin koji redovito ispunjava svoje obaveze moram snositi posljedice zbog propusta bivše firme. Svaki savjet je dobrodošao.

Hvala.

Ukratko, radi se o povratu uplaćenog poreza. ukoliko isti nije uplaćen, ne možete ostvariti njegov povrat. ne može se vratiti nešto što nije ni uplaćeno. neuplaćeni doprinosi nemaju veze s povratom poreza.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad