Jump to content

isto tražim odvjetnika


čarli50

Preporučene objave

naravno da i ja tražim odvjetnika

koji bi me zastupao -pro bono- ili barem za proviziju već po dogovoru

ima se kod mene posla

prvo

rješavanje -repova- koji su mi se nakalamili od raznih utjerivača a glede dugova koje nisam mogao otplatiti na vrijeme

drugo

ostvarivanje svojih prava po statusu branitelja i HRVI-ja jer mi nisu u startu priznali braniteljski status i na vrijeme isplaćivali zasluženu mirovinu koja je i sada upitna

treće

obitljesko pitanje

naime supruga me ne doživljava već godinama i to jako loše utječe na moje opće zdravstveno stanje

četvrto

živim u zgradi znači zajednički stambeni objekt i voditelj ulaza ne radi svoj posao te mi neće poslati majstora da mi zamijeni glavni ventil unatoč tome što zna da mi voda curi već mjescima i vlaži po zidovima

eto

za sada tolikio

nadam se da i za mene ima neki odvjetnik

u svakom slučaju hvala i sretna vam nova godina svima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani, pro bono ćete naći odvjetnika samo za statusna pitanja i to ukoliko udovoljavate uvjetima iz Zakona o besplatnoj pravnoj pomoći, pa si dajte truda i proučite ih.

 

Na proviziju Vam nitko neće pristati jer se u Vašem slučaju ne radi o takvoj vrsti sporova gdje bi se provizija mogla ugovoriti.

 

Sretno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala štovani na odgvoruvor

glede -na proviziju- ima jedna stavka a to je da nisam na vrijeme dobio zasluženu mirovinu i još samčuo od suboraca da su neki od njih tužili r.h. jer nas je zakinula za plaće po ugovoru na službi u gardisjskimpostrojbama

naime po ugopvoru slijedi dvije i pol prosječne plaće ako griješim neka me netko ispravi

dobijali smo znatno manje

stoga su dečki tužili r.h. i ovdje sigurno ima -kajmaka- i za odvjetnike

ispravite me ako griješim

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala štovani na odgvoruvor

glede -na proviziju- ima jedna stavka a to je da nisam na vrijeme dobio zasluženu mirovinu i još samčuo od suboraca da su neki od njih tužili r.h. jer nas je zakinula za plaće po ugovoru na službi u gardisjskimpostrojbama

naime po ugopvoru slijedi dvije i pol prosječne plaće ako griješim neka me netko ispravi

dobijali smo znatno manje

stoga su dečki tužili r.h. i ovdje sigurno ima -kajmaka- i za odvjetnike

ispravite me ako griješim

hvala

 

neigrajse s vatrom vezano ugovorom potraži na forumu moj slućaj nitko ga nije dobio jedino štosmo dobili tosu sudski troškovi oko 20.oookn

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

fala zelenooki

pa zar smo na to pali da se pomirimo sa sudbinom i da zaključamo to a zna se koliko je mafija iza kulisa državnog aparata zaradila na našoj krvi

zar nema ni jedan odvjetnik pa da istjeramo to na čisto

gledaj

mi trpimo dvadeset godina razne makinacije od svake vlasti koja se dočepa trona a za uzvrat NE SMIJEMO TRAŽITI ONO ŠTO JE NAŠE po zakonu i po BOGU pa se ja pitam zašto uopće kukamo da nam ide loše kad ono osnovno nismo riješili

ZAMISLITE koliko je to nama braniteljima novaca da se to retroaktivno utjera

SVE bi dugove otplatili a velikim dijelom smo u njih upali i zbpog toga jer smo u startu zakinuti za taj novac

 

razmislite

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija