Jump to content

xxx Studentski kutak br.2


anonimno

Preporučene objave

Vauuu.. prijepodne objavim temu, ručam, malo odspavam, odem na kavu sa nekom ribom... usput mi gotov cd.. koji pokupim u trku... preslušam mjuzu, ma ima neku grešku.. Ulogiram se na Legalis onak usput, i već ste mi zaključali temu.. Pa nevjerojatno...

 

Xara opaka i brza.. nema što... Pa nek se prepucavaju... što si dižeš živac... malo makni nogu sa gasa..

 

Ovaj pokušaj broj 2. je samo iz razloga da objasnim ljudima a i još nekima.. da pri registraciji moraš dati E mail adresu... Naravno da nitko nema pristup tome osim moderatora i POA e.. ali ipak je lakše locirati osobu preko e mail adrese nego samo preko IP adrese..

A ja to osobno ne želim... Mnogo puta sam pokrenuo velike stvari, i želim biti anoniman..

Smatram se kulturnim i imam granice .. nikoga ne vrijeđam.. dobro, malo i samo nekada.. i to kada mi dignu živac.. ali , da ,to je to...

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

Sada će još pomisliti da si ti Bobby :-o:-o Al nije on, nego sam ja - samo da uputim naše fine moderatorice :-D

 

 

Krenimo od pretpostavke da sam glup. Baš nisam shvatio, ti si na kraju Bobi...

 

Čuj stari, nemam baš nešto posebno ništa protiv tebe.. ali jedan od razloga dizanja živca Xari , Anuški i kompaniji, si upravo ti..

Ja predlažem tebi, da se ti sa svojim polemikama i viđenjima svijeta oko nas, baciš na Iskonom Forum.. tamo ti je prava demokracija i najveći dijapazon riječi...

 

I na kraju, jel te riba ostavila??

 

Pozdrav ekipi i probajte uslišiti naše molbe za studentski kutak... Imam novih tračeva o Uzelcu.. a nemam gdje ispucati.. šalim se...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

lakše locirati osobu preko e mail adrese nego samo preko IP adrese..

 

ovo naravno nije istina sto ti, buduci da ti je uopce poznato kako postoji nesto sto se zove ip adresa, odlicno znas.

 

Mnogo puta sam pokrenuo velike stvari

 

sjecam se, vlade su padale, vojska je izasla na ulice, majke su sklanjale djecu...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

daj ostavi tog decka na miru.

postoje ljudi koji pokrecu stvari (prvo to budu sasvim mali problemi a kasnije rjesavanje sve vecih) tako to jednostavno ide.on je u toj prvoj grupi.

Takodjer, postoje ljudi koji sputavaju pokretanje stvari. ti si u toj drugoj grupi.

e mene bi bilo sramota svrstati se u tu kategoriju podmetaca nogu radi vlastite isfrustriranosti necim. :clint:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kakav tragični gubitak za legalis!!!

 

 

Ne kužiš što ti cura govori. Htjela je reći da je ovdje legalis za korisnike, a ne korisnici za legalis. No, uvođenjem diktature u studentskom kutku i diktature brisanja postova koji im se ne sviđaju, dolazimo do zaključka da je legalis ovdje samo zbog DVIJE OGORČENE MODERATORICE koje su ljute na cijeli svijet pa svoje izopačene frustracije iskaljuju na korisnicima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija