Jump to content

Ima li ikoga da odgovara na pitanja?


limac

Preporučene objave

Razumijem ljude kada imaju problem, ali ih ne razumijem kada misle da su bogom dani da im netko mora odgovoriti u roku kojeg su oni zamislili.

 

Nikako da ljudi shvate da je ovo dobrovoljna osnova, nitko nije dužan nikome odgovarati, već je stvar vremena i dobre volje. Ko da ja sjedim na ulici i žicam da mi netko kupi sendvič i onda se još ljutim šta mi ga nitko nije kupio u roku od pola sata, jer sam ja baš sad gladna. Mogu se dignit i ić sama kupit, šta ne?

 

Legalis zaista daje sve od sebe i mislim da uspijevamo, što se vidi po broju objava a i kvaliteti odgovora. Ja se trudim biti objektivna i fer ali eto priznajem-kad se netko nabrusi jer nije dobio odgovor kada je to zamislio, a u isto vrijeme ga nije spreman platiti osobi koja se time bavi-onda baš neću odgovorit.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
314.000 objava na ovom forumu su zapravo sve pitanja na koja nitko nije odgovorio?

Daj prvo ispeci pa se primi tipkovnice...

 

Zakoni RH se mijenjaju iz mjeseca u mjesec tako da se više ni odgovori ne uklapaju u nove Zakone....:) Nisam ovdje bila već jako dugo i od onda znam da su se, gotovo svi glavni Zakoni, promijenili.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija