Jump to content

Dugovanja obrta-savjet


lorena79

Preporučene objave

Poštovani,

 

Vlasnica sam obrta od početka 2008. godine,no stanje je loše i mislim ga zatvorit, najvjerojatnije sljedeće godine..jer imam nešto dugova dobavljačima, želim uz rad to nekako riješit..i onda mi ostaje dug poreznoj..sve obveze prema poreznoj plačam redovito od početka 2012. godine, ali do tada nisam baš sve pa imam nešto dugova..uglavnom zanima me dali oni zatvaraju prvo stara dugovanja,recimo kad uplačujem plaču ili baš za onaj mjesec za koji je..zapravo me zanima, ako zatvorim obrt recimo sa 30.06.2014. dali mi nastupa zastara za recimo dug koji je nastao na početku poslovanja ili se to računa od dana zatvaranja obrta?

Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako obrt ne donosi dobit zatvori ga .

dok je obrt otvoren teku ti obveze plaćanja mirovinskog i zdravstvenog osiguranja .

dug se samo povečava.

dugovanje dobavljačima možeš rješiti i kad zatvoriš obrt.

 

obrt odjavi pismeno, preporučeni, sa povratnicom ili da na kopiju odjave potvrde primitak iste odjave obrta.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani,

 

Vlasnica sam obrta od početka 2008. godine,no stanje je loše i mislim ga zatvorit, najvjerojatnije sljedeće godine..jer imam nešto dugova dobavljačima, želim uz rad to nekako riješit..i onda mi ostaje dug poreznoj..sve obveze prema poreznoj plačam redovito od početka 2012. godine, ali do tada nisam baš sve pa imam nešto dugova..uglavnom zanima me dali oni zatvaraju prvo stara dugovanja,recimo kad uplačujem plaču ili baš za onaj mjesec za koji je..zapravo me zanima, ako zatvorim obrt recimo sa 30.06.2014. dali mi nastupa zastara za recimo dug koji je nastao na početku poslovanja ili se to računa od dana zatvaranja obrta?

Hvala.

 

hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija