Jump to content

ugovor o str. osposobljavanju


ivanka

Preporučene objave

@lumpi1 - Hvala puno. Ovo dosta pomaže, ali rado bih vidjela nešto primjereno fakultetskoj naobrazbi. Posebno me zanimaju oni dijelovi iz Zakon o radu koji se primjenjuju i na str. osposobljavanje bez r.o. (odmori, dopusti...)

 

Možda ipak netko ima... Hvala unaprijed.

 

http://www.zakon.hr/z/307/Zakon-o-radu

 

članak 41.???

 

http://www.zakon.hr/z/528/Zakon-o-poticanju-zapo%C5%A1ljavanja

 

članak 8.???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma znam sve te odredbe. Na prvi pogled sve je jasno. U praksi baš i ne.

 

Npr.: što je s bolovanjem, porodiljskim dopustom, isplatom naknade za prijevoz, dnevnicama, itd. Nisu to samo stvari iz radnog zakonodavstva već i iz poreznog, zdravstvenog. Zato bih voljela vidjeti kako je to u praksi riješeno (ako je riješeno).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dobro, ovo su ugovori o naukovanju, a pitanje je bilo? Ugovor između poslodavca i osobe koja se stručno osposobljava?

 

 

Molila bih ako netko ima kakav obrazac ugovora o stručnom osposobljavanju bez zasnivanja radnog odnosa (ugovor između poslodavca i praktikanta) da mi ga pošalje na email ivanka.petroci(at)gmail.com. Puno hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma znam sve te odredbe. Na prvi pogled sve je jasno. U praksi baš i ne.

 

Npr.: što je s bolovanjem, porodiljskim dopustom, isplatom naknade za prijevoz, dnevnicama, itd. Nisu to samo stvari iz radnog zakonodavstva već i iz poreznog, zdravstvenog. Zato bih voljela vidjeti kako je to u praksi riješeno (ako je riješeno).

 

Sve je isto kao i da si zaposlena. Jedina razlika je što primaš naknadu u iznosu od 1600 kn. Znači, ide ti radni staž, mirovinsko i zdravstveno imaš u skladu sa naobrazbom, na godišnji nakon 6 mj također možeš, isto u skladu sa dosadašnjim stažom. Dnevnice ? - ne razumijem što misliš pod tim. Prijevoz ne dobivaš plaćeno nego ti je to uračunato u naknadu od 1600 kn. Dnevnice i prijevoz ti poslodavac može dati mimo tih 1600 kn. Naknadu od 1600 kn dobivaš sa zavoda za zapošljavanje, a ne od poslodavca.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 11 mjeseci kasnije...
Sve je isto kao i da si zaposlena. Jedina razlika je što primaš naknadu u iznosu od 1600 kn. Znači, ide ti radni staž, mirovinsko i zdravstveno imaš u skladu sa naobrazbom, na godišnji nakon 6 mj također možeš, isto u skladu sa dosadašnjim stažom. Dnevnice ? - ne razumijem što misliš pod tim. Prijevoz ne dobivaš plaćeno nego ti je to uračunato u naknadu od 1600 kn. Dnevnice i prijevoz ti poslodavac može dati mimo tih 1600 kn. Naknadu od 1600 kn dobivaš sa zavoda za zapošljavanje, a ne od poslodavca.

 

 

Bok ja imam jedan problem ako bi mi mogli pomoci. Vako ja sam na strucnom osposobljavanju i trebala bih ici nas put. s obzirom da imam pravo na dnevnicu po zakonu o dohotku. zanima me kako bi meni poslodavac isplatio to kad ja u biti nisam zaposlena kod njega. putem ugovora o djelu? Da li netko ima iskustva s tim.:tikvan:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Ne sklapa se ugovor između praktikanta i poslodavca, nego između praktikanta i Zavoda za zapošljavanje. Praktikantu naknadu isplaćuje zavod za zapošljavanje a ne poslodavac. Što se tiče dnevnica njih poslodavac isplaćuje praktikantu na temelju putnog naloga koji mora biti potpisan i odobren od strane ravnatelja odnosno odgovorne osobe u pravnoj osobi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Samo da pojasnim famozno stručno osposobljavanje, jer vidim da ima dosta pitanja pa možda nekome i pomogne moje iskustvo. Sklapaju se 2 UGOVORA- jedan između polaznika stručnog osposobljavanja i Zavoda za zapošljavanje, a 2. između polaznika i "poslodavca". Plaćeni su troškovi doprinosa, primate novčanu "pomoć" ( kako to Zavod naziva ) od 1600 kn i imate pravo na troškove prijevoza koji se uplaćuju svaki mjesec ODVOJENO od naknade. Dužni ste raditi puno radno vrijeme, imate pravo na stanku od 30 min.dnevno, na godišnji odmor kao što je zakonom propisano ( razmjerni dio i puni nakon 6 mj. ), a tek ću saznati da li mi je uopće plaćen godišnji odmor ( a mislim da neće biti! ). Zavod vas briše iz evidencije iako se ovdje ne radi o radnom odnosu, nakon stručnog nemate pravo na naknadu sa Zavoda bez ozira što ste radili godinu dana, nemate pravo na plaćeno bolovanje, porodiljni, povrat poreza....Što se tiče firme, nemate pravo na Božićnicu,Usksnicu..Sa dnevnicama nisam imala iskustvo, ali budući da poslodavac u principu ne plaća ništa ( jer niste kod njega zaposleni ) ja bih svakako nazvala Zavod za provjeru kako se uopće to tretira.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Svatko tko prihvati stručno osposobljavanje bude pozvan od strane Zavoda za zapošljavanje na potpisivanje ugovora i tamo mu budu objašnjena sva prava i obveze koje proizlaze iz ugovora. Ono što smatram izuzetno bitnim napomenuti je da svatko u bilo kojem trenutku može prekinuti ugovor o stručnom osposobljavanju i za to ne mora vraćati primljenu naknadu, a doprinosi su mu plaćeni sukladno njegovoj struci u punom iznosu. Znači teče radni staž. Dakle, u tom se smislu ništa ne gubi nego samo dobiva.

Godišnji odmor je plaćen sukladno Zakonu o radu. Zavod za zapošljavanje iz evidencije briše svaku osobu koja radi i ne vidim razlog zašto to ne bi bilo tako i zašto bi bilo tko želio biti prijavljen na zavodu ako radi???? Nitko nakon godinu dana rada, pa tako nitko nakon odrađenih godinu dana na stručnom osp. nema pravo na naknadu sa Zavoda. Ako si na porodiljnom prekida se stručno i po povratku sa porodiljnog imaš pravo ostatak do punih godinu dana stručnog osposobljavanja odraditi, naravno ako želiš. Na povrat poreza nema pravo nitko na stručnom osp. jer se porez niti ne plaća. Plaća se samo porez na plaću, a naknada nije plaća. Božićnica i ostala davanja koja se spominju u postu ispod ovise o poslodavcu. To ni jedan poslodavac nije dužan dati niti u jednoj firmi u RH osim ako je za isto potpisan kolektivni ugovor kojim je to uređeno pa ne vidim zašto bi se božičnice i uskrsnice, k15 i ostala dodatna dodatna davanja trebala gledati kao obaveza poslodavca.

Ja sam dnevnice dobivala od poslodavca kao što sam opisala u prethodnim postovima ali one također ovise o poslodavcu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja nisam bila pozvana na Zavod, već su njihovi predstavnici došli poslodavcu, tako da praksa evidentno može biti različita. Izuzetno bitno je napomenuti da možete dati otkaz, ali ga isto tako od "poslodavca" možete i dobiti! O tome da li je godišnji odmor plaćen ili ne, meni u ugovoru stoje nejasne odredbe pa ćemo to tek vidjeti. Da, ja se NE slažem s tim što se osobe na stručnom brišu iz evidencije, jer smatram da je to samo način da se fiktivno smanji broj nezaposlenih!! Ovdje se radi o - stručnom osposobljavanju za rad BEZ zasnivanja radnog odnosa, dakle nitko od nas nije "formalno" zaposlen te mi je nepravedno da je i kategorija stručnog ušla kao temelj brisanja iz evidencije. Ali ako gledamo s druge strane, ako smatramo da je osoba na stručnom "zaposlena"( radi puno radno vrijeme godinu dana ) zašto onda Zavod ne plati i naknadu na koju svaka nezaposlena osoba ima pravo nakon prestanka "radnog odnosa"?? Zašto tumačiti ovu mjeru kako Zavodu odgovara u kojim okolnostima!? Tko je uopće rekao da se božićnica... smatra OBVEZOM poslodavca?? Ali je jako "ugodno" raditi isto kao i sve kolege, a onda gledati kako se dijele darovi itd. a vi dobijete svojih bijednih 1600 kn- jer naravno poslodavac nema nikakvih obveza pa je to bila napomena da se ljudi NE nadaju previše!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 9 mjeseci kasnije...
Sklapaju se 2 UGOVORA- jedan između polaznika stručnog osposobljavanja i Zavoda za zapošljavanje, a 2. između polaznika i "poslodavca". Plaćeni su troškovi doprinosa, primate novčanu "pomoć" ( kako to Zavod naziva ) od 1600 kn i imate pravo na troškove prijevoza koji se uplaćuju svaki mjesec ODVOJENO od naknade. Dužni ste raditi puno radno vrijeme, imate pravo na stanku od 30 min.dnevno, na godišnji odmor kao što je zakonom propisano ( razmjerni dio i puni nakon 6 mj. ), a tek ću saznati da li mi je uopće plaćen godišnji odmor ( a mislim da neće biti! ). Zavod vas briše iz evidencije iako se ovdje ne radi o radnom odnosu, nakon stručnog nemate pravo na naknadu sa Zavoda bez ozira što ste radili godinu dana, nemate pravo na plaćeno bolovanje, porodiljni, povrat poreza....Što se tiče firme, nemate pravo na Božićnicu,Usksnicu..Sa dnevnicama nisam imala iskustvo, ali budući da poslodavac u principu ne plaća ništa ( jer niste kod njega zaposleni ) ja bih svakako nazvala Zavod za provjeru kako se uopće to tretira.
Da, ja se NE slažem s tim što se osobe na stručnom brišu iz evidencije, jer smatram da je to samo način da se fiktivno smanji broj nezaposlenih!! Ovdje se radi o - stručnom osposobljavanju za rad BEZ zasnivanja radnog odnosa, dakle nitko od nas nije "formalno" zaposlen te mi je nepravedno da je i kategorija stručnog ušla kao temelj brisanja iz evidencije. Ali ako gledamo s druge strane, ako smatramo da je osoba na stručnom "zaposlena"( radi puno radno vrijeme godinu dana ) zašto onda Zavod ne plati i naknadu na koju svaka nezaposlena osoba ima pravo nakon prestanka "radnog odnosa"?? Zašto tumačiti ovu mjeru kako Zavodu odgovara u kojim okolnostima!? Tko je uopće rekao da se božićnica... smatra OBVEZOM poslodavca?? Ali je jako "ugodno" raditi isto kao i sve kolege, a onda gledati kako se dijele darovi itd. a vi dobijete svojih bijednih 1600 kn- jer naravno poslodavac nema nikakvih obveza pa je to bila napomena da se ljudi NE nadaju previše!

 

CZSS naknadu za SOR(1600kn, odnosno od 1.1.'15.-2400kn) + prijevoz ne gleda kao prihod te se uz SOR može primati i ZMN ako se ispunjavaju ostali uvjeti!

 

Dakle ako si iz neke selendre gdje je nemoguće odraditi staž smiješi ti se ostanak u velegradu i SOR u željenoj instituciji jer kao samac ostvaruješ 800kn ZMN polovicu tog iznosa ti da gradski ured za troškove režija i ne znaš kud ćeš s tolikom lovom..

ALI.. HZZ te briše iz evidencije nezaposlenih, oh shit.. ne ostvaruješ prava prema zakonu o soc. skrbi, a nisi zaposlen, a nisi ni u radnom odnosu, gdje si? Prisiljen si raditi za kikiriki 12 mj. Pa i nije to neki kikiriki, ak ti starci ko zakonodavci imaju 5eroznamenkaste plaće, no za slučaj da su ti nezaposleni, ili penzići ili uopće ne živiš s njima već s nezaposlenim suprugom i pokojim djetetom, naravno u unajmljenom stanu.. nezahvalan komentar nedugo nakon povišice za SOR? samo mi nije jasno jeli to slučajno ili namjerno jer sam se ponadala da ako me prisile radit za kikiriki i prema zak. o soc. skrbi se to ne gleda kao prihod, kroz ZMN će se nadoknaditi.. al izgleda da ne :( brisani ste iz evidencije, ali ja nisam u radnom odnosu, ali niste ni u evidenciji HZZ, ali imam ugovor s njima za 1600kn što se ne gleda kao prihod moram to odraditi kako bih položila stručni ispit, ne mogu se zaposliti radi toga ne samo u struci nego bilo gdje drugdje jer vrijeme provodim tamo, kako da uprihodim više od tog? pa prekinite SOR.. ali kako ću se ikada onda zaposliti u struci? o da STRUČNO OSPOSOBLJAVANJE ZA RAD BEZ ZASNIVANJA RADNOG ODNOSA, odskijajte od tog i zaposlite se negdje drugdje kako biste osigurali egzistenciju svojoj obitelji..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 1 godina kasnije...
Samo da pojasnim famozno stručno osposobljavanje, jer vidim da ima dosta pitanja pa možda nekome i pomogne moje iskustvo. Sklapaju se 2 UGOVORA- jedan između polaznika stručnog osposobljavanja i Zavoda za zapošljavanje, a 2. između polaznika i "poslodavca". Plaćeni su troškovi doprinosa, primate novčanu "pomoć" ( kako to Zavod naziva ) od 1600 kn i imate pravo na troškove prijevoza koji se uplaćuju svaki mjesec ODVOJENO od naknade. Dužni ste raditi puno radno vrijeme, imate pravo na stanku od 30 min.dnevno, na godišnji odmor kao što je zakonom propisano ( razmjerni dio i puni nakon 6 mj. ), a tek ću saznati da li mi je uopće plaćen godišnji odmor ( a mislim da neće biti! ). Zavod vas briše iz evidencije iako se ovdje ne radi o radnom odnosu, nakon stručnog nemate pravo na naknadu sa Zavoda bez ozira što ste radili godinu dana, nemate pravo na plaćeno bolovanje, porodiljni, povrat poreza....Što se tiče firme, nemate pravo na Božićnicu,Usksnicu..Sa dnevnicama nisam imala iskustvo, ali budući da poslodavac u principu ne plaća ništa ( jer niste kod njega zaposleni ) ja bih svakako nazvala Zavod za provjeru kako se uopće to tretira.

 

Bok. Zanima me da li poslodavac ne smije isplatiti nagradu u smislu uskrsnice ili može... Hvala. I kako to da osoba koja je na stručnom osposobljavanju dobije uskrsnicu, a djelatnik zaposlen u istoj firmi na neodređeno vrijeme ali koji odrađuje otkazni rok ne dobije uskrsnicu, kako to da stručno osposobljavanje ima veća prava od radnika.? Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija