Jump to content

blokada tekučeg računa


lorena79

Preporučene objave

Kao što sam već ranije na jednoj temi napisala da sam vlasnik obrta, ali plaču dobivam na drugom mjestu, pa me zanima ako mi blokiraju račun od obrta, dali mi kao obrtniku uzimaju cijelu plaču ili mogu otvoriti zaštićeni račun??

i još me zanima ako sam u dozvoljenom minusu na tekućem računu, a račun bude blokiran, dali ako imam dugovanja na master kartici iste banke, mogu li se sredstva skinuti sa tog računa ako je blokiran? a ima još prostora otići u dozvoljeni minus?

 

Ispričavam se ako sam pitanje postavila na krivoj temi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kao što sam već ranije na jednoj temi napisala da sam vlasnik obrta, ali plaču dobivam na drugom mjestu, pa me zanima ako mi blokiraju račun od obrta, dali mi kao obrtniku uzimaju cijelu plaču ili mogu otvoriti zaštićeni račun??

i još me zanima ako sam u dozvoljenom minusu na tekućem računu, a račun bude blokiran, dali ako imam dugovanja na master kartici iste banke, mogu li se sredstva skinuti sa tog računa ako je blokiran? a ima još prostora otići u dozvoljeni minus?

 

Ispričavam se ako sam pitanje postavila na krivoj temi.

 

Molim ako netko zna, da mi odgovori..hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Molim ako netko zna, da mi odgovori..hvala.

Ja Vam mogu napisati iz vlastitog iskustva: Imam žiro račun obrta već 3 godine u blokadi, već je obrt i zatvoren, zaposlena sam u drugoj firmi, ali do sada mi plaću na tekućem nisu dirali.

Što se tiče naplate mastera iz odobrenog minusa, bojim se da neće ići. Ako Vas blokiraju na tekućem nećete moći dići novce po odobrenom prekoračenju bez obzira što još imate prostora.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja Vam mogu napisati iz vlastitog iskustva: Imam žiro račun obrta već 3 godine u blokadi, već je obrt i zatvoren, zaposlena sam u drugoj firmi, ali do sada mi plaću na tekućem nisu dirali.

Što se tiče naplate mastera iz odobrenog minusa, bojim se da neće ići. Ako Vas blokiraju na tekućem nećete moći dići novce po odobrenom prekoračenju bez obzira što još imate prostora.

 

Meni je prošle godine jedan dobavljač pustio mjenicu i hvalilo je nešto novaca na žiro - računu obrta i automatski su mi blokirali sve moje privatne račune, tekući i žiro..

Nisam ni planirala podići sredstva, nego me zanima dali si banka sama naplati Master ako ima sredstava u dozvoljenom minusu iako je tekući blokiran..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija