Jump to content

Tražim dobrog odvjetnika ! HITNO !!!


radnikhr

Preporučene objave

Hitno molim dobrog odvjetnika sa dobrim poznavanjem radnog prava.

Stjecajem okolnosti u kojoj imam jednu od uloga želim se upustiti u spor ponaosob sa direktorom firme i njegovih dvoje odgovornih osoba radi neopravdanog otkaza, nadoknade neisplaćenih plaća, otpremnine, te ih također kazneno prijaviti i tražiti odštetu za duševne boli te za osvetu, revanšizam ili kako već nazvati odnos prema meni nakon nastalih uvjeta.

Zbog toga tražim odvjetnika koji želi ići do kraja i spreman je boriti se i sa krugovima s kojima je moj direktor povezan a sežu skroz i u politiku.

Unaprijed se zahvaljujem svima koji mi se jave, a o samim detaljima porazgovarat ćemo pri prvom susretu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hitno molim dobrog odvjetnika sa dobrim poznavanjem radnog prava.

Stjecajem okolnosti u kojoj imam jednu od uloga želim se upustiti u spor ponaosob sa direktorom firme i njegovih dvoje odgovornih osoba radi neopravdanog otkaza, nadoknade neisplaćenih plaća, otpremnine, te ih također kazneno prijaviti i tražiti odštetu za duševne boli te za osvetu, revanšizam ili kako već nazvati odnos prema meni nakon nastalih uvjeta.

Zbog toga tražim odvjetnika koji želi ići do kraja i spreman je boriti se i sa krugovima s kojima je moj direktor povezan a sežu skroz i u politiku.

Unaprijed se zahvaljujem svima koji mi se jave, a o samim detaljima porazgovarat ćemo pri prvom susretu.

 

 

niste napisali u kojem gradu tražite odvjetnika,za Zagreb znadem da je to netko sa liste,javite mi se na PP pa se opširnije čujemo.

uređeno: od burn
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

niste napisali u kojem gradu tražite odvjetnika,za Zagreb znadem da je to netko sa liste,javite mi se na PP pa se opširnije čujemo.

 

Njuco, prije korištenja nečega valjalo bi se upoznati sa pravilima toga nečega, pa recimo u ovom slučaju pravilima Legalisa koji zabranjuje javnu preporuku odvjetnika. Nije Legalis iznimka, već i zakon zabranjuje tako nešto.

 

Temu premještam u pripadajući pdf.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija