Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

Sign in to follow this  
Anonimno

do vojne mirovine bez problema??

Preporučene objave

Recite mimolim vas je li itko od vas ili vama poznatih dobiomirovinu bez nekih većih problema?

Jednostavno ima naleze PTSP, čiste papire, ratni put sve potvrđuje, otišao na komisije i dobio mirovinu.

MA jel to stvarnotako teško ako je sve čisto??

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Svatko ima nekih problema, a koliko je sve čisto to treba preciznije napisati da bi se dobio precizniji odgovor.

Sve je moguće ali ako je sve čisto ???? ne bi trebalo biti nikakvih problema.

:bonk: :bonk:

Podijeli ovu objavu

pa mirovina se dobije bez večih problema.

ili čak nikakovih.ALI najčešći problem je dijeljenje-

ta famozna komulirana mirovina,a nikad niste prije rata bili bolesni.

Podijeli ovu objavu

Pod čisto mislim da ti je bar troje psihijatara i psiholog potvrdili ptsp, u putu lijepo piše da si bio izložen stresnim situacijama, komisija kaže tako je daju ti 20-30 %. i što sad ko ima tu mudrovati

usput ovo sa kumuliranim mirovinama, jel itko od čitatelja ima mirovinu a da je mlad iz srednje otišao u rat pa nije dobio 100% rat

Podijeli ovu objavu

ja osobno imam nekoliko prijatelja.

otišli u rat sa 18 godina.da stvar bude još gora imaju i ranjavanja i ptsp i pripadnici gardijske.

ima ih u to budi siguran....

Podijeli ovu objavu

moj muž je iz srednje otišao u rat,obolio od ptsp-a i sada čeka mirovinu

7 psihića mu je potvrdilo dijagnozu.

je napisao:

Pod čisto mislim da ti je bar troje psihijatara i psiholog potvrdili ptsp, u putu lijepo piše da si bio izložen stresnim situacijama, komisija kaže tako je daju ti 20-30 %. i što sad ko ima tu mudrovati

usput ovo sa kumuliranim mirovinama, jel itko od čitatelja ima mirovinu a da je mlad iz srednje otišao u rat pa nije dobio 100% rat

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this