Jump to content

Glavna rasprava


anonimno

Preporučene objave

Pozvana sam kao svjedok na glavnu raspravu iako sam prije nekoliko godina dala svoj iskaz (kojeg se više niti ne sjećam). Često poslovno putujem i mislim da neću moći odazvati se pozivu, stoga me zanima na koji način se mogu opravdati i da li je to zadnja rasprava ili poslije te glavne ima još koja?

Unaprijed hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da, zanimljivo, kako su oni glupi... Kako očekuju takvo nešto, jel da???

 

Ma dajte, molim vas, vas je pozvao sud, a ne neka baba na kavu, pa se lijepo odazovite, da ne biste bili kažnjeni novčano i prisilno dovedeni na raspravu...

Nije na vama da razmišljate zašto vas sud zove, nego da odete...

A ako ne možete, onda se pisanim putem opravdajte, a ne gnjavite ne daj Bože suca ili nesretne službenike, ne bi ništa drugo radili nego primali stranke s opravdanjima za raspravu, a vjerujte mi da i bez toga imaju dovoljno posla...

STOGA: Put pod noge i na poštu s VALJANIM obrazloženjem nepristupa na raspravu!!! :-o:-o:-o:-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dobro vam je rekao moj prethodnik.

svoj iskaz ste dali u istrazi, a sada je postupak u fazi gl. rasprave nakon čijeg dovršetka će se odlučiti o krivnji optuženog- dužni ste se odazvat pozivu suda, a ako ne možete morate se ispričat. a kada ćete svjedočiti dužni ste govoriti istinu, pa ak se ne sjećate to i recite, nije sramota, nemojte nešto fantazirat pa da vas još kače za davanje lažnog iskaza

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija