Jump to content

Tražim odvjetnika tužba protiv HRT-a


Japa1971

Preporučene objave

jednostavno ukratko da objasnim 4. puta sam dobio sud protiv HRT-a zbog ovrha za plaćanje pretplate , te istima i poslao 4 presude od suda gdje nismo dužni plaćati pretplatu, ali isti ne odustaju niti nakon dostave im presude od suda i dalje mi šalju račune i ovrhe tražim odvjenika koji će podnijeti tužbu protiv istih za maltreriranje itd. Za krivotvorenje službene je nastupila zastara :-(.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Danas me posjetio jedan bezobrazniji njihov djelatnik kojeg sam informirao da je upao na privatan posjed bez poziva ( u dvorište na kojem su uvijek zatvorena vanjska vrata ).

Na moje inzistiranje da ga kao takvog i napusti je otišao .

 

Naravno, umjesto isprike HTV-a za ponašanje njihovih djelatnika na terenu očekujem sasvim nešto drugo .

 

Zato lijepo molim "recept" koji ste primjenili 4 puta da i meni uspije maknuti te krvopije koje žele novac za usluge koje nisu obavili, dalje od mog novčanika .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...
  • 1 godina kasnije...
ima li kakvih novosti po ovom pitanju

je li moguće da netko dozvoli da se zbog iste stvari povlačiš po sudu 4 puta?

ima li neko rješenje za to?

 

ima. uzmi odvjetnika kao branitelja.košta ali ako dobiješ spor dobiješ i trošak(ako ga tražiš). ili dogovori se sa odvjetnikom da trošaknaplati po završetku spora.

kad budu plaćali i trošak odvjetnika (tuženikova/ovršenikova) razmislit će o sjedečoj tužbi.

uređeno: od G-man
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Pozdrav,

Hrt mi je naplatio nekakvih cca 6000 kn preko ovrhe ima vec koja godina od toga,ali ja na toj adresi gdje oni traze ne placanje tv par mjeseci nisam stanovao!

Postoji li mogucnost vracanja novca???

Ja sam prijavljen na adresi u drugom gradu cijeli zivot a oni su mi naplatili skupa sa nekakvim ovrhama nesto drugo?!?!?!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija