Jump to content

Dionice


CheKirac

Preporučene objave

Imam pitanje za one koji su dobili povećanje invalidnosti i podnjeli zahtjev za dodjelu dionica od AUDIO agencije.Najme do prije par mjeseci sam imao 20% na PTSP a nakon ponovnog podneska za utvrđivanje pogoršanja i novih dijagnoza drugostupanjsko tijelo mi je povećalo na 30%za stalno.Pitanje, podnio sam zahtjev gore navedenoj agenciji za dojelu dionica za HRVI bez naplate pred 4 mj. do kada se čeka na dionice mislim koliko vremenski jer imam razliku od 10%.Unaprijad hvala i pozdrav svim braniteljima ma gdje bili!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pitanje, podnio sam zahtjev gore navedenoj agenciji za dojelu dionica za HRVI bez naplate pred 4 mj. do kada se čeka na dionice mislim koliko vremenski jer imam razliku od 10%.Unaprijad hvala i pozdrav svim braniteljima ma gdje bili!!

 

Evo moj primjer pa da imaš onako odokativno da se ravnaš po njemu ( a ima tu i ostalih kolega istih sudbina kao i ja ).

 

Zahtjev za dodjelom tih dionica na osnovu hrvi 30 % predao sam u 10 mj 2008 god i još čekam i čekam i čekam .

 

Njihov odgovor je bio da se dionicama otprilike mogu nadati u proljeće 2014 ( sada rješavaju 2008 godinu i došli su nedje do pola iste ).

 

Ne znam zašto uopće otvaraš novu temu "Dionice " kada ti sve piše ovdje na ovom linku : http://www.legalis.hr/forum/showthread.php/19182-Dionice?p=623558#post623558

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija