Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

Sign in to follow this  
damjan3

odvjetnicki racun bez racuna

Preporučene objave

Naime, uzela sam odvjetnicu u pokrenutom kaznenom postupku protiv mene (necu je imenovati, ali poznata je)

Dosla je na glavnu raspravu, postavila oko 5 pitanja izisla iz sudnice i rekla mi da joj dam 2000 kuna i da ona mora ici po svoju djecu u vrtic. Nije mi ni izdala racun za to.

Cule smo se jos 1-put preko mobitela i rekao sam joj kako je nije sram i ona mi je poklopila slusalicu.

Sad me zanima, mogu li nesto uciniti, mogu li se nekome zaliti u vezi toga??

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Slobodno je imenujte ovdje bez ikakvog straha. Obzirom da je odvjetnik obveznik plaćanja PDV-a dužan vam je izdati račun. Ukoliko ga ne izda u primjerenom roku (npr. tjedan dana otkada ste ga zatražili) obratite se odvjetničkoj komori. Također slobodno pročešljajte malo po forumima na ovom zaista odličnom site-u jer je bilo već ovakvih slučajeva gdje su preciznije objašnjeni mogući koraci koje biste trebali poduzeti pa da se ne ponavljam...

Podijeli ovu objavu

O cemu vi pricate? Moralo,trebalo... Pa meni je uzela advokatica 500 kn za 45 min razgovora!! bez racuna i uz hladno prenemaganje i obecanje da ce izvadit 2 izvatka iz zemlj. knjiga. NITKO OD NJIH NE IZDAJE RACUN!!!

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this