Jump to content

grubost kod uhicenja i tjekom ispitivanja


toncheko

Preporučene objave

Pozdrav,

zanima me dal imam pravo ulozit kakav prigovor il nesto u tom stilu zbog grubosti policijskog inspektora kod privodenja i ispitivanja.

Naime, gospodin je bio prema meni poprilicno grub, bezobrazan i nasilan tako da jos uviek imam trame zbog toga(dotad nisam nikad uhicena, a i ovaj put sam se slucajno nasla u toj prici). Kolko ima smisla tako nesto podnijeti i dali imam ikakve sanse protiv njega??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tonchice, svakako postupite kako vam je Petko savjetovao, ali isto tako nemojte gajiti prevelike nade u donošenje zadovoljavajuće odluke po vas. S obzirom da nema objektivnih, vidljivih posljedica (nemojte me krivo shvatiti, hvala Bogu da ih nema), to će vrlo vjerojatno završiti po onoj staroj "psi laju, karavane prolaze". Ali da imate pravo izraziti svoje nezadovoljstvo, imate.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tonchice, svakako postupite kako vam je Petko savjetovao, ali isto tako nemojte gajiti prevelike nade u donošenje zadovoljavajuće odluke po vas. S obzirom da nema objektivnih, vidljivih posljedica (nemojte me krivo shvatiti, hvala Bogu da ih nema), to će vrlo vjerojatno završiti po onoj staroj "psi laju, karavane prolaze". Ali da imate pravo izraziti svoje nezadovoljstvo, imate.

ahh gledajte,

bilo bi uredu da unutarnje kontrole pocnu obavljat svoj posao, tako bi narod imao vise puvjerenju u MUP!! :mrki:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija