Jump to content

rad na neodređeno u njemačkoj


msveric

Preporučene objave

Ukoliko nema zabranu ulaska u schengen nema prepreka.Opstanak je moguć uz rješavanje legalnog zaposlenja u Njemačkoj (prijavljivanje kao i kod nas)

 

Hvala na odgovoru,ali sto je s onim da nakon sest mjeseci prestaje radni odnos. nesto sam citala po forumima pa sam zbunjena. navodno da njemacka stavila blokadu na dvije godine!?

 

Ažurirano

 

Ukoliko nema zabranu ulaska u schengen nema prepreka.Opstanak je moguć uz rješavanje legalnog zaposlenja u Njemačkoj (prijavljivanje kao i kod nas)

 

Hvala na odgovoru,ali sto je s onim da nakon sest mjeseci prestaje radni odnos. nesto sam citala po forumima pa sam zbunjena. navodno da njemacka stavila blokadu na dvije godine!?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zabrana je da ne mogu svi u Njemačku na rad ali postoje iznimke ukoliko njihova privreda treba školovane i neophodne ljude (kojih nema tamo).

 

Onda se bojim da moj sin nije u toj kategoriji. posao koji ga ceka je s obizeljske strane. istina, da je to firma koja dobro posluje,ali radi se o poslu skladistara,a to sigurno nije deficitarno zanimanje. Molim vas da mi iznesete svoje misljenje. pozdrav i hvala na strpljenju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Najbolje je da vlasnik/poslodavac to provjeri u njihovom uredu koji izdaje radne dozvole jer samo od njih može doći iole relevantan odgovor.Nije previše bitno da li je deficitarno nego žele li njihovi radit taj posao (ima li uopće kandidata).Šanse uvijek postoje i dok nismo bili u eu ljudi su se legalno zapošljavali.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija