Jump to content

povlaštene mirovine


loko.zup

Preporučene objave

poštovani forumaši evo s obzirom da su mi neke stvari apsolutno nejasne ja otvaram novu temu.Naime zanima me ako ja ostvarim pravo na profesionalnu civilnu mirovinu a kao dragovoljac domovinskog rata ostvarim pravo na tzv.zajamčenu najnižu braniteljsku mirovinu dali takva mirovina spada u red POVLAŠTENIH MIROVINA.

 

POZDRAV ISTINSKIM DOMOLJUBIMA IZ REDOVA BRANITELJSKE POPULACIJE!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako i budete ostvarili najnižu braniteljsku mirovinu (koja je povlaštena), neće vam je nitko "rezati" jer je najniža braniteljska mirovina ionako preniska pa se nema što "rezati".

 

Najniža braniteljska mirovina zbog profesionalne nesposobnosti je vrlo mala, ali sama činjenica da ste branitelj, dobivate dodatak (ovisno u kojoj vrsti borbenog ili neborbenog sektora ste bili te vrijeme provedeno u ratu i zbog toga možemo izvući činjenicu da ste povlašteni) jer bi vam mirovina bila manja da ste otišli u mirovinu po ZOMO.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Takvu ja imam 1970 kuna i nije samo bit dal će je smanjiti kao što reče Mrljavec nemaju što smanjiti nego je bit u tome ako razdvoje povlaštene i obične da ta ide u povlaštene mirovine a to znači nema više usklađivanja do daljega,znači lako bi ona mogla biti niža i od najniže obične mirovine,nakon određenog vremena

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Takvu ja imam 1970 kuna i nije samo bit dal će je smanjiti kao što reče Mrljavec nemaju što smanjiti nego je bit u tome ako razdvoje povlaštene i obične da ta ide u povlaštene mirovine a to znači nema više usklađivanja do daljega,znači lako bi ona mogla biti niža i od najniže obične mirovine,nakon određenog vremena

 

pozdrav dalmatino-39 daj mi molim te napiši u kakvu si ti točno otišao mirovinu i prije koliko vremana,dali si branitelj i kakav ti je ratni put (od zapovjednika ili službeni)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija