Jump to content

Državni stručni ispit-gospodarstvo, ured državne uprave


kirsten89

Preporučene objave

  • 2 mjeseci kasnije...
Pozdrav svima! Vježbenica sam u Uredu državne uprave, u Službi za gospodarstvo. Zanima me koji zakoni ulaze u posebni dio? Prema uredbi u točkama 7.-56. Programa ima dosta propisa pa me zanima jel to sve potrebno naučiti? Hvala na odgovoru.

 

Možeš li mi molim te reći to si imala na kraju na posebnom dijelu? i ja polažem gospodarstvo pa se malo bojim one hrpe propisa što našla na netu...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...

Pozdrav!

trebam se prijaviti za polaganje DSI sad krajem četvrtog mjeseca, pa me zanima što sve spada pod poseban dio jer radim u županiji u upravnom odjelu za gospodarstvo ? Da li su primjerice potpore u poljoprivredi dovoljne za posebni dio? Tih zakona i propisa ima stvarno hrpa pa me zanima koje koristiti.

Zahvaljujem na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Pozdrav, isti problem, samo sto je meni receno da polazem sve sto radi moj odjel za gospodarstvo u uredu drzavne uprave. da li netko posjeduje ikakvu skriptu za obrtnistvo, poduzetnistvo, poljoprivredna zemljista, rudarstvo? Bilo sto od toga? Bila bih vrlo zahvalna ako mi proslijedite na mail ivanakovrlija@yahoo.com. Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija