Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

deni21

studij prava

Preporučene objave

Lijep pozdrav svima.Bila bih zahvalna ako mi netko moze odgovoriti.Dakle razmisljam o povratku na studij prava.Upisala sam pravo redovno bez placanja 2000.godine.Dala sam samo 1. godinu i udslusala 2.godinu.Od toga je proslo dosta vremena .Ja se nisam niti ispisala niti ista cinila po tom pitanju.E, sad moje je pitanje kakva je procedura ukoliko se zeli nastaviti studij ,da li se moram ponovno upisivati,polagati maturu?

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Ako niste ispisani trebali biste moci nastaviti studij gdje ste stali bez polaganja drzavne mature. Naravno, morat cete obaviti ponovni upis i poloziti eventualnu razliku ispita koja je mozda nastala zbog promjena kroz godine, prvenstveno mislim na "Bolonju". Niste napisali koliko imate godine jer je u ovom slucaju i to vazno no mislim da cete morati studij nastaviti kao izvanredni (dakle,placanje). Ali provjerite sve te informacije u referadi fakulteta, oni ce najbolje znati trenutno stanje.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad