Jump to content

Euro-švicarac-banke-Linić


Mrljavac

Preporučene objave

Evo, bit će nekakvog dogovora banke-Linić-švicarac.

 

Ako se dogovore, pogodite, tko će na*ebati?

 

Oni sretnici koji su digli kredite u Eurima. Oni će vjerojatno snositi dio odgovornosti za sretnike koji su digli kredite u "švicarcima", a vezano za dogovor između banaka i "ćelavca"..

 

"Uhljebljena" gospoda znaju kako se pretače iz praznog u šuplje.

 

Pogledajte samo tečaj eura (najviši do sada).

 

Evo linka iz HNB od 20.11.2013. : http://www.hnb.hr/tecajn/

 

Euro naspram kune nikada nije bio višlji, a guverner HNB se ne pojavljuje niti daje ikakve izjave glede ovakvog rasta Eura.

 

Pogađajte tko će "nabrljati" i osjetiti ovaj dogovor, ako se dogovore.

Naravno, naći će se i poneki biser (stručnjak) koji će reći da euro i švicarac nemaju nikakve veze sa usporedbom, međutim, i nemaju, ali kada se naši "političari" dogovaraju sa bankama, sve je moguće.

 

Sve mi se čini da će to biti: Hajmo prebaciti dio odgovornosti (zato što je švicarac narastao) na one "sretnike" koji su uzeli kredite u drugim valutama.

 

Sretno-"sretnicima".

 

;-)

uređeno: od Mrljavac
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

http://www.dnevno.hr/novac/105202-euro-opasan-za-kredit-ponavlja-se-situacija-kao-sa-svicarskim-frankom.html

 

osobno mislim da se takav opet crni scenarij ne bi trebao dogoditi.država je zadužena u eurima i samo bi dug skočio.tečaj raste,malo je veći od prosječnog,ali mislim da će HNB intervenirati i da će se vratiti u normalu 7.54-7.6.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija