Jump to content

Diners-Izvansudska nagodba, ovrha i novi dogovor


mariozg1

Preporučene objave

Poštovani,

Molio bih jedan savjet vezan uz Diners. Imao sam dug kod njih za koji sam si sam kriv.

Potpisao sam izvansudsku nagodbu, kamate nisu bile upisane i naravno oni stavljaju najviše zakonske.

Kasnio sam s uplatama i oni su pokrenuli ovrhu kod Fine i račun mi je u blokadi.

Svaki mjesec nešto otplačujem ali.... ne mičem se puno ..

 

Imam i gotovinski kredit u Erste, koji i sjeda na plaću i uredno ga otplačujem (veći dio je otplačen).

Kako to traje već jedno vrijeme, želio bih se s njima dogovoriti da dug pretvorimo u neku vrstu kredita i da mi rata sjeda direktno na plaču. možda da objedinim dug po Dinersu i ostatak od ovog gotovinskog kredita u Erste-u. Tako bi imao jednu ratu kredita, koja se naplaćuje direktno s plaće pa je i sigurnija naplata.

Za kredit nisam kreditno sposoban, ali na plači imam slobodno za pristojnu ratu.

 

Kakva su iskustva s njima, ima li šanse za takvo nešto?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

dobar dan ! Molila bi Vas za pomoc.. Diners mi je sjeo sa ovrhom na plaću i već nekoliko mjeseci otplaćujem dug. No par ljudi mi je reklo da je moja dužnost platiti samo osnovu svog duga , a da ne moram plaćati troškove odvjetnika ili javnog biljeznika .. jel to istina ? molim vas mi odgovorite jer sam na cudu .. hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija