Jump to content

100% bolovanje i tužba ESLJP


mivanko

Preporučene objave

Poštovani,molio bih pomoć i savjet oko sljedećeg problema. Ja sam hr. branitelj i imam rješenje rvi 20% ptsp. Zatražio sam razliku bolovanja od 100%. Naime,hzzo ne prizna bolest po dijagnozama F.43.1 te vele da to nije bolest posljedica sudjelovanja u domovinskom ratu,dok u rješenju kojim sam dobio status RVI stoji da to jest bolest posljedica dom.rata Pa me interesira kako mogu imati status RVI po toj dijagnozi,a da mi HZZO to ne prizna za bolovanje?!! Tužbu sam podnio i Upravnom sudu koji je samo prepisao rješenje HZZO-a. Nakon toga sam uputio i tužbu Ustavnom sudu koji je rekao da nisam iskoristio sve mogućnosti za rješavanje zahtjeva za refundaciju od 100% bolovanja,oni su naime napisali da sam se mogao obratiti min. branitelja. Znači,nakon što sam iscrpio sve mogućnosti zanima me da li se po tom pitanju mogu obratiti Europskom sudu za ljudska prava i dal netko možda zna tko piše te tužbe,tj. kojem se odvjetniku mogu obratiti??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija