Jump to content

Škole- zamjena radnih mjesta


dariola

Preporučene objave

učiteljica sam razredne nastave-produženi boravak,u dubravi.tražim zamjenu za novi zagreb ili jarun,knežija zbog mjesta stanovanja jer mi posao daleko.molila bi učiteljice da se jave ako ima koja da radi u novom zagrebu,jarunu... a da putuje kao i ja pa da joj ujedno više paše istočniji dio grada.unaprijed zahvalna...javite mi se!!!pozzzzzzz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...
Drage kolegice i kolege,

iz privatnih-obiteljskih razloga trazim premjestaj iz Zagreba u Split (ili okolica), učiteljica sam RAZREDNE NASTAVE, 8 god.staza, posao na neodredjeno vrijeme na zap.dijelu grada.

Ako je netko zainteresiran, ili poznaje nekog kome treba... :)

Hvala!

 

 

Imate li slučajno završen pojačani engleski?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 4 mjeseci kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...

Zaposlena sam u OŠ u Zagrebu (na neodređeno) na mjestu učitelja tehničke kulture i informatike 10 godina - puno radno vrijeme, te tražim adekvatnu zamjenu radnog mjesta u Splitu. Profesor sam fizike i politehnike (PMF) tako da mogu predavati i fiziku. Svejedno mi je da li je u pitanju OŠ ili SŠ ako se javi kolegica/kolega koji predaje neki od navedenih predmeta i odgovara mu/joj moje radno mjesto. Iskustvo rada u gimnaziji imam (fizika i informatika, te informatika - pripreme za maturu).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 4 mjeseci kasnije...
  • 4 mjeseci kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...

Poštovani, ako poznajete nekoga tko bi bio zainteresiran. Učiteljica sam usnovnoj školi nedaleko Zagreba, s u govorom na neodređeno vrijeme kao učiteljica hrvatskoga, predavala sam prijašnje godine i informatiku. Ukoliko je netko iz Osijeka i okolice zainteresiran za preseljenje molim da me kontaktira. dmiklec@gmail.com

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 mjeseci kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...

Pozdrav,

učiteljica sam RN s pojačanim programima iz engleskog i hrvatskog jezika. Radim u OŠ Garešnica (Bjelovarsko-bilogorska županija) već 10 godina kao učiteljica engleskog jezika na puno neodređeno radno vrijeme. Tražim razmjenu radnog mjesta na području Splitsko-dalmatinske županije točnije na području Splita, Kaštela i okolice.

Ukoliko znate nekoga ili sami želite razmjenu javite se!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Pozdrav!

Učiteljica sam razredne nastave s pojačanim razvojnim smjerom. Radim već 2 godine u OŠ "Ivan Filipović" Račinovci, PŠ u Đurićima (Vukovarsko-srijemska županija) na neodređeno vrijeme. Tražim zamjenu radnog mjesta na području Primorsko-goranske županije. Želite li zamjenu ili znate nekog tko bi se htio zamjeniti, molim Vas, javite se! 0991985341 Ivana

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 6 mjeseci kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Poštovani kolegice i kolege,

Zaposlena sam u osnovnoj školi u Slavonskome Brodu kao učiteljica engleskog jezika, ugovor je na neodređeno s punim radnim vremenom. Zbog obiteljskih razloga tražim posao U Zagrebu. Ukoliko ima zinteresiranih za zamjen radnih mjesta, slobodno me kontaktirajte na mail: andjalovesyou@gmail.com.

Lijep pozdrav!

Ivana

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 mjeseci kasnije...

Poštovani kolegice i kolege,

Iz Osijeka sam, ali sam zaposlena u osnovnoj školi u Rovinju kao učiteljica MATEMATIKE, ugovor je na neodređeno s punim radnim vremenom. Zbog obiteljskih razloga tražim posao u Osijeku i okolici. Ukoliko ima zainteresiranih za zamjenu radnih mjesta, slobodno me kontaktirajte na mail: saanjaa89@gmail.com

 

Lijep pozdrav!

Sanja

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 4 tjedna kasnije...
  • 3 mjeseci kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Poštovani kolege i kolegice,

profesorica sam tjelesne i zdravstvene kulture u jednoj zagrebačkoj gimnaziji.

Zaposlena sam na neodređeno puno radno vrijeme. Zaposlena sam već 4 godine.

Tražim zamjenu za Zadar ili Zadarsku županiju. U obzir dolazi osnovna i srednja škola, te zamjena na nepuno radno vrijeme.

Ako ima itko zainteresiran ili znate nekoga, slobodno se javite! :)

Lijepi pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani kolege i kolegice,

profesorica sam tjelesne i zdravstvene kulture u jednoj zagrebačkoj gimnaziji.

Zaposlena sam na neodređeno puno radno vrijeme. Zaposlena sam već 4 godine.

Tražim zamjenu za Zadar ili Zadarsku županiju. U obzir dolazi osnovna i srednja škola, te zamjena na nepuno radno vrijeme.

Ako ima itko zainteresiran ili znate nekoga, slobodno se javite! :)

Lijepi pozdrav

 

Poštovana kolegice..zaposlena sam u oš Valentin Klarin u Preku na otoku Ugljanu 14 sati (neodređeno) i u oš Privlaka 10 sati (određeno..do povratka ravnateljice na staro radno mjesto).Zainteresirana sam za radno mjesto u Zagrebu radi preseljenja.Ukoliko vam odgovaraju uvjeti pošaljite broj mob. za kontakt kako bi se detaljnije upoznale.

Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani kolege i kolegice,

profesorica sam tjelesne i zdravstvene kulture u jednoj zagrebačkoj gimnaziji.

Zaposlena sam na neodređeno puno radno vrijeme. Zaposlena sam već 4 godine.

Tražim zamjenu za Zadar ili Zadarsku županiju. U obzir dolazi osnovna i srednja škola, te zamjena na nepuno radno vrijeme.

Ako ima itko zainteresiran ili znate nekoga, slobodno se javite! :)

Lijepi pozdrav[/QUO

 

Poštovana kolegice..zaposlena sam u oš Valentin Klarin u Preku na otoku Ugljanu 14 sati (neodređeno) i u oš Privlaka 10 sati (određeno..do povratka ravnateljice na staro radno mjesto).Zainteresirana sam za radno mjesto u Zagrebu radi preseljenja.Ukoliko vam odgovaraju uvjeti pošaljite broj mob. za kontakt kako bi se detaljnije upoznale.

Pozdrav

 

 

Poštovana kolegice,šaljem broj 091 222 1601

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovana kolegice...zaposlena sam u oš Valentin Klarin u Preku na otoku Ugljanu na 14 sati(neodređeno) i u oš Privlaka na 10 sati (određeno-do povratka ravnateljice na staro radno mjesto).Zainteresirana sam za radno mjesto u Zgrebu radi preseljenja.Ukoliko vam odgovaraju uvjeti pošaljite broj mob. za kontakt kako bi se detaljnije upoznale.

Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani,

učiteljica sam razredne nastave i zaposlenica na neodređeno vrijeme u Osnovnoj školi Kustošija u Zagrebu. Radim u produženom boravku.

Svoje stambeno pitanje riješila sam kupovinom nekretnine u Ozlju te bih zamijenila radno mjesto u Zagrebu za radno mjesto u Ozlju ili Karlovcu.

Zanima me ima li učiteljica ili učitelja razredne nastave koji su zainteresirani za takvu zamjenu radnog mjesta.

Postoji mogućnost i rada u nastavi prema dogovoru.

Možete me kontaktirati na mail dina.galilei@gmail.com ili tel. 099/3079777.

S poštovanjem,

Dina Žokvić!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Drage kolegice i kolege,

učiteljica sam RN stalno radno mjesto (područje grada Slatine )- Virovitičko-podravska županija. Zbog osobnih i obiteljskih razloga selim na područje Bjelovarsko -bilogorske županije. Ako nekom odgovara ova zamjena ili znate nekoga da putuje svakodnevno na nekoj od ovih relacija molim Vas da mi se javite.

PS Može i s područja grada Kutine.

vbujanic@yahoo.com

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dragi kolege i kolegice,

 

iz privatnih - obiteljskih razloga tražim premještaj iz Zagreba u Osijek (ili bližu okolicu).

Učiteljica sam razredne nastave, imam 25 godina staža i posao na neodređeno, na istočnom dijelu grada, prometno odlično povezanom.

Ako je netko zainteresiran ili poznaje nekoga tko bi bio zainteresiran za ovakvu zamjenu, molim da mi javi na mail: biserka.stoka@gmail.com ili na broj mobitela 098/927-9707

 

Hvala vam!

 

Biserka

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...
  • 3 mjeseci kasnije...

Postovane i drage kolegice, zaposlena sam u OS u Zagrebu, radno mjesto uciteljice razredne nast., na neodredeno. Radi osobnih razloga obitelji zelja nam je preseliti u Zadar ili Zadarsku zupaniju. Ukoliko ima netko ima slicne razloge preseljenja u Zagreb i zainteresiran je za zamjenu molim javite se.

Pozz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
, miiro78 je napisao:

Postovane i drage kolegice, zaposlena sam u OS u Zagrebu, radno mjesto uciteljice razredne nast., na neodredeno. Radi osobnih razloga obitelji zelja nam je preseliti u Zadar ili Zadarsku zupaniju. Ukoliko ima netko ima slicne razloge preseljenja u Zagreb i zainteresiran je za zamjenu molim javite se.

Pozz

Postovana,

Uciteljica sam RN u Ninu (zivim u Zadru i do posla mi treba autom cca15 min )na neodredjeno vrijeme i radi privatnih razloga zeljela bi mijenjati svoje radno mjesto za Zg.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 4 tjedna kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...

Drage kolegice i kolege,

učiteljica sam razredne nastave s pojačanim engleskim jezikom. Na tom radnom mjestu sam radila 5 god.  Trenutno radim na neodređeno kao učiteljica u produženom boravku u OŠ u Dugom Selu (Zagrebačka županija), također 5 godina. Zbog obiteljskih razloga tražim preseljenje u Zadar. Ukoliko i sami tražite zamjenu ili znate da netko traži istu, molila bih da mi se javite.

Lp

Maja Lisica 

mmilovac83@gmail.com

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Dragi svi,

po zanimanju sam učiteljica razredne nastave + pojačani program iz engleskog jezika. Radim u Požegi, u osnovnoj školi na mjestu nastavnice engleskog jezika. Imam ugovor na neodređeno puno radno vrijeme :) Zainteresirana sam za posao u Zagrebu pa ukoliko ima netko tko bi selio u Požegu, neka se slobodno javi. Pozdrav svima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...
  • 5 mjeseci kasnije...

Uciteljica sam razredne nastave i engleskoga jezika. Zaposlena sam na neodredjeno vrijeme u skoli u Zagrebu, Knezija, na radnom mjestu uciteljice razredne nastave. U obzir dolazi i nastava engleskoga jezika.

Zeljela bih raditi u Klinča Selima / Jastrebarskom / Rakovom Potoku pa ukoliko ima zainteresiranih, molim kontaktirajte me porukom. Hvala!

uređeno: od dj mama
Dodatak mjesta
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Profesorica sam povijesti i filozofije, radim kao učiteljica povijesti na neodređeno vrijeme u Osnovnoj školi Krapinske Toplice, Krapinsko  - zagorska županija. Zbog preseljeja u okolicu Ivanje Reke tražim zamjenu za radno mjesto u istočnom dijelu Zagreba ili Zagrebačkoj županiji.

Ukoliko ima zainteresiranih, molim kontaktirajte me porukom. Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 4 mjeseci kasnije...
  • 5 mjeseci kasnije...
  • 4 tjedna kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...

Profesorica hrvatskog jezika zaposlena na puno radno vrijeme u osnovnoj školi u Zagrebu, gradska četvrt Dubrava, traži zamjenu radnog mjesta u zapadnom dijelu grada(Centar,Črnomerec,Trešnjevka,Špansko,Malešnica,Jarun i sl.). Dodatni kontakt privatnom porukom.

uređeno: od Borbena7
Osobni podatak
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Drage kolegice i kolege,

iz privatnih-obiteljskih razloga trazim premjestaj iz Zadra u Pulu (ili okolica), stručni sam suradnik pedagog, 10 god.staza, posao na neodredjeno puno radno vrijeme, u osnovnoj školi Valentin Klarin u Preku. Dodatni kontakt privatnom porukom.

Ako je netko zainteresiran, ili poznajete nekog kome treba... :)

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 mjeseci kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...

Drage kolegice i kolege,

iz privatnih-obiteljskih razloga trazim premještaj iz Zagreba u Osijek (ili okolicu).

Radim kao učiteljica Hrvatskog jezika u osnovnoj školi u Zagrebu, imam posao na neodređeno, puna satnica. 

Ako je netko zainteresiran ili poznajete nekog kome treba, neka mi se javi e-poštom na putniktanja@yahoo.com

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...
  • 4 mjeseci kasnije...
  • 11 mjeseci kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...

Pozdrav!

Učiteljica sam razredne nastave u jednoj osnovnoj školi na jugu Zagreba. Zaposlena sam na neodređeno puno radno vrijeme. Tražim zamjenu za Veliku Goricu i okolicu. U obzir dolazi razredna nastava i Likovna kultura od 5. do 8. razreda. Ako ima tko zainteresiran neka se javi na mail lucijapecek@hotmail.com.

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Bok svima, učitelj sam razredne nastave u Zagrebu i tražim zamjenu za radno mjesto u Vinkovcima, Vukovaru, Osijeku ili okolici tih gradova. Radim na puno neodređeno radno vrijeme, očekujem da i zamjena bude takva. Selim se iz obiteljskih razloga. Molim zainteresirane da se jave na mejl: magdic.tomislav@yahoo.com

Hvala! :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Pozdrav svima! Trenutačno sam zaposlena na mjestu školske knjižničarke u osnovnoj školi u Zagrebu na neodređeno i puno radno vrijeme. Htjela bih se iz obiteljskih razloga prebaciti u Šibenik ili okolicu. Molim zainteresirane da se jave na mail: andrijana.milak@gmail.com.

Hvalaaa! 😊😊

 

uređeno: od Ada39
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Učiteljica sam informatike, točnije učiteljica RN s pojačanom informatikom. Radim u OŠ u Sisačko-moslavačkoj županiji (okolica Novske) i imam posao na neodređeno, puno radno vrijeme. Zbog skorog preseljenja u Zagreb tražim premještaj. Zamolila bih zainteresirane učitelje i učitelje koji se žele zamijeniti da mi se jave. Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 8 mjeseci kasnije...

Nastavnik sam matematike u osnovnoj školi u Zagrebu. Zaposlen sam na neodređeno vrijeme ("za stalno") s punim radnim vremenom. Htio bih se s nekim zamijeniti i poći na radno mjesto nastavnika matematike (osnovna ili srednja škola, grad ili selo) u Osječko-baranjskoj ili Vukovarsko-srijemskoj ili Brodsko-posavskoj ili Požeško-slavonskoj ili Virovitičko-podravskoj (istočni dio) županiji. Ako je netko iz Slavonije zainteresiran za zamjenu odgovarajućih radnih mjesta i želi se zaposliti u Zagrebu, molim da se e-mailom jave na dario.misanec1@gmail.com.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Pozdrav svima! Po zanimanju sam profesor biologije i kemije i trenutno radim u osnovnoj školi u Šibensko-kninskoj županiji. Želim se  zamijeniti s nekim tko radi u Zagrebu ili bližoj okolici, nebitno osnovna ili srednja škola. Ukoliko je netko zainteresiran molim da me kontatira na e-mail helena11144@gmail.com.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija