Jump to content

isplata mirovine za 12/2013..


nijenitko

Preporučene objave

postovanj SVIMA SVE NAJ ,NAJ U NOVOJ 2014..... JEL CE NAM TREBAT SRECE kako je krenulo, i da nas vise ne skracuju ovo je uzasno...,

moze pitanje dali smanjenje ide s ovokm isplatom u 1 mj ili tek u 2 malo je zbunjujuce ,, ako je zakon stupio na snagu 1.1.2014.kad tko primi prvi nek nas izvjesti..

 

Mirovine se inače isplaćuju za mjesec unatrag, pa će tako biti i sada. Zakon je stupio na snagu s 01.01. 14. a u 1. mj se isplaćuju mirovine za 12 mj. Znači to vrijedi za mirovine od 01.01. 14. , a to je prva ona u 2 mj za 1 mj.

 

Tako je i po mojoj evidenciji, dobio odrezak za 12 mj po starom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nazalost tako je ali , kad smo mi narod koji samo šuti i nereagira skidaju nam non stop,, a mi sutimo umjesto da se org po gradovima i selima i poduzme nesto, koliko c eljudi sada kuce bit na bubnju,, ovrhe su vec nekima, 500 kn je nekome rata sruje grijanja, netko uzdrzava i sebe i jos kcerinu familiju ukupno 5 6 ljudi zivi sa malo ,, nevalja to tako, pa i oni koji imaju manje od 5000 ce doci kad tad na red, hoce li se onda buniti ili ope tkao ovo sada.. zalosno je poginuti za hrvatsku našu i onda uzimati od obitelji .. nazalost ..za to smo se BORILI.. DOKLE TAKO..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija